Těhotenský polštář / kojící polštář

Annastaziaa
16.2.21 15:26

Těhotenský polštář/ kojící polštář

Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda máte některá dobrou zkušenost s těhotenským polštářem (kojicim). Popřípadě jaký mate? 👍🏼 Na internetu je jich tolik, ale nikde není žádná porádná recenze. Přemýšlím, zda si ho mám pořídit. Díky za odpovědi 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1976
16.2.21 15:37

Já měla z Bambule kojici polštář Cosing (takový bilozeleny s plamenaky), a super! Plněny dutým vláknem, ale hodně napevno, a vnitřní polštář je látkový v tom vzorovanem povlaku. A nestal vůbec moc, naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1437
16.2.21 15:44

@Annastaziaa Měla jsem a mám velký těhotenský/kojící polštář od Motherhood - takové to velké Cčko. Je velký a stál kolem 1200,– nicméně už ho používám druhé těhotenství a je fakt skvělý.
Využívala jsem ho i ještě skoro rok po porodu na krmení, jako mantinel a jako „hnízdo“ pro dítě do velké postele a teď to plánuju udělat stejně. Takže se mi zaplatil několikrát.
Pozor si dej na náplň. Některé polštáře jsou plněné takovými kuličkami a ty mají tendenci strašně šustit. Potom už hodně záleží jestli ho chceš spíš na kojení a nebo jako takovou celkovou podporu jako já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
16.2.21 16:13

Já mám z IKEA a nemůžu si na něj stěžovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
16.2.21 16:19

@LilyJane spis bych ho chtěla tak nějak na všechno, aby nějaký čas vydržel formovany. Velikostně bych chtěla větší, koukala jsem, tady na ten jak máš ty. Jen jsem si nebyla jistá tou kvalitou. 😄

• Citovat
  • Nahlásit
Annastaziaa
16.2.21 16:20

@Semtex @KacaStar díky za info, kouknu na to.

• Citovat
  • Nahlásit
1437
16.2.21 16:37

@Annastaziaa Za sebe můžu říct, že je fakt kvalitní a dobře udělaný a to mám ten standard, ne „deluxe“ nebo jak tam říkají tomu dražšímu.
Doteď na něm nejsou žádné vady ani není proleželý. Opravdu už jsem si několikrát říkala, že jsem si vybrala fakt dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
16.2.21 16:42

@LilyJane tak děkuji za informaci. Vyzkouším ho, snad mi bude také vyhovovat jako tobě.

• Citovat
  • Nahlásit
900
16.2.21 17:01

@Annastaziaa Urcite Motherhood- to “céčko”, taky muzu doporucit 🙂
Je super.
Ma ho i sestra uz po dvou detech a porad je skvelej 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
16.2.21 17:38

@janikema90 super, díky za info 👍🏼 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
3132
16.2.21 20:23

U dcery sem měla s kuličkama, teď u syna takové to pevné vlákno. Potah šel vždy sundat a vyprat, velikostně sem si brala větší. Pro mně osobně velmi užitečná věc, vyhovuje mi při srovnaní spíš ten co mám teď 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
16.2.21 20:26

@shadowbabe super, že to můžete takhle porovnat. Děkuji za informaci. 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
223
16.2.21 20:36

Ahoj, já mám kojící polštář boppy od chicco, koupila jsem v Lidl e-shopu a jsem maximálně spokojená. Stál myslí 799,–Kč a za ty peníze to fakt stojí. Kojení to hodně ulehčí a malá na něm spinká po kojení nebo si s ním i hraje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
16.2.21 20:46

@Enitka super díky :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie