Těhotenský poplatek dr. Holý

Anonymní
13.11.19 07:42

těhotenský poplatek dr. Holý

Dobrý den,
mám dotaz ohledně těhotenského poplatku o pana Dr. Holého na Mazurské Praha 8. Sestřička mi po telefonu sdělila, že zavedli nově pro těhotné balíček za 5 000 Kč. Nebyla mi schopna říct nic konkrétního za co se má platit, že mi to pan doktor řekne vše při prohlídce. Chci se zeptat zda máte některá z Vás stejnou zkušenost, případně jestli víte co balíček tedy obsahuje? Připadá mi to dost drahé…
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13309
13.11.19 08:01

Nikdy jsem nic navic bez sveho vyzadani u Dr. neplatila. Toz asi tak :nevim: Priplacim jen za veci (pomucky nebo vysetreni), ktere sama chci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20373
13.11.19 08:07

Byla jsem dvakrát těhotná a navíc jsem platila jen za 3D ultrazvuk, ale bylo to před 11 lety, dnes už se možná ani neplatí.
5 tisíc bych doktorovi nedala ani omylem, když veškerá tehotenska vyšetření platí zdravotní pojišťovna a radši je použila na vybavicku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1739
13.11.19 08:10

Já teď platila těhotenský balíček 1000 kč. Byl v tom podrobný ultrazvuk ve 13tt, který pojišťovna nehradí. A zrcadla, abych je nemusela platit každé vyšetření. Ale bylo to dobrovolné. 5000 je hrozně moc a nevim o nikom, kdo by tolik platil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25648
13.11.19 08:15

Tak jestli v tom má i screeningy oba se prý teď platí plus nevím 3D a jiný pičičárny :nevim: ale konkrétní ceník by ti měl dát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6031
13.11.19 08:17

Pana doktora znam, to vis, na BMW se nejak vydelat musi :mrgreen:
Jsem ted taky tehotna, chodim k soukrome lekarce a nabidla mi nejaky balicek za cca 3500 kc, kde je screening, jeden utz navic, potom velky utz se zamerenim na mozek a srdce (minule byl gratis a byla jsem v gennetu na Letne) a taky zvazuji, jestli do toho jit, ci nikoliv.
Byznys byznys.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.11.19 08:19

Ahoj, já myslím že Praha je v tomhle směru hodně specifická v porovnání se zbytkem republiky. Takže to nemyslím vůbec špatně, ale názory holek co mají doktora v menších městech na platby v Praze jsou tady trochu mimo mísu. Já chodím do soukromé gyn. MEDA v areálu nemocnice na Bulovce. Péče se tam platí, nicméně já tam mám zaměstnaneckou slevu z Bulovky tak to nestojí až tak moc. Nicméně protože bydlím na Praze 8, koukala jsem po několika jiných ordinacích včetně té Dr. Holého. Všude chtějí minimálně 1000 registraci a všude se připlácí za těhotenskou péči. Řešila jsem to asi 2mesice zpátky a u Holého jsem se dočetla že se platí 2200, ale možná to teď navýšil. Ta částka mi přijde hodně, ale počítej že u jakéhokoli lepšího gynekologa v Praze kolem 2000 v rámci těhotenství necháš (nepočítám screening v 1. trimestru). Je to blbé, ale ty doktoři moc dobře vědí že to zaplatíme tak si o to prostě řeknou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
13.11.19 08:22

Ja bydlim v Praze a platim u doktora 1500,– je v tom vse potřebné. Screening, fotky…:)

5000,– je i na Prahu strasne moc, moje tehotne kamaradky tolik neplatily a vsechny jsme z Prahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
13.11.19 08:29

Já chodím v Praze do soukrome ordinace a za každou návštěvu platím 500Kč, takže za celý těhu tam nechám víc jak 5000Kč, ale za tu péči mi to nevadí dát, když si to člověk nechce zaplatit, tak může jít jinam…Ale sehnat dnes dobrého gynekologa, kterému důvěřujete je těžké

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25648
13.11.19 08:31
@Reny28 píše:
Já chodím v Praze do soukrome ordinace a za každou návštěvu platím 500Kč, takže za celý těhu tam nechám víc jak 5000Kč, ale za tu péči mi to nevadí dát, když si to člověk nechce zaplatit, tak může jít jinam…Ale sehnat dnes dobrého gynekologa, kterému důvěřujete je těžké

Za co na každé návštěvě 500? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
13.11.19 08:40

@pikola je to soukroma ordinace a i netěhotný tam platí 500Kč za návštěvu, je to příspěvek na chod ordinace nebo jak to nazývaj. Ale na druhou stranu pan doktor je zlatý, takže vždy mě kontroluje, kolikrát mi dělal testy navíc a vše mi vysvětlí, vždy jsem u něho v ordinaci tak 45minut. Bohužel jsem dvakrát potratila a minulý těhu jsem chodila do Podolí plus jsem vystřídala kvůli tomu všemu hromadu odborníků, takže mám porovnání a všude jinde to bylo hrozný, takže mně nevadí dávat za návštěvu 500Kč. Oni mají taky těhotenský balíček, což by mě asi vyšlo levněji když tam chodím každé tři týdny, ale vzhledem k těm potratům radši platím každou návštěvu zvlášť. Tohle je na každém jestli je ochotný za to zaplatit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3527
13.11.19 08:53
@pikola píše:
Za co na každé návštěvě 500? 8o

Petset do kapsy, petset od pojistovny :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
13.11.19 09:04

@Pajka89 hele jak jsem psala tohle na každém jestli je ochotný to platit, jestli ne tak může jít jinam, nikdo ho k tomu nenutí, tak ať to ostatní nekritizují. Co se týče placení od pojišťovny, tak hromadu věcí platí omezeně, máj třeba podmínky že to doktor může udělat jednou za rok, ultrazvuky tři za těhu a další věci o kterých my jako pacientky nevíme a hromada lékařů tyhle podmínky pojišťoven dodržuje. Kamarádka chodila na polikliniku a tam to v těhu doktorka dodržovala a víc jak tři ultrazvuky neudělala a na kontrolách jí jen zkontrolovala nohy a zeptala se jak se cítí a nic jiného. Samozřejmě je mnoho doktorů kde bych platila míň, ale jak sem říkala vystřídala jsem jich hodně a pan docent je zlatej a hlavně lidskej a nevadí mi to a je to pouze moje volba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3527
13.11.19 09:09

@Reny28 No bodejt by nebyl pozlacenej za ty penize.. Mimo Prahu delaji dobri doktori servis pacientkam, vcetne castych ultrz v tehotenstvi, i bez zlodejskych poplatku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
13.11.19 09:13

@Pajka89 ano existuje mnoho levnějších doktorů a mnoho i dražších, tak to je se vším…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat