Reklama

Těhotenský test po 12 dnech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 15:36
Tehotensky ten po 12 dnech?

Dobrý den, mám dotaz, 9.9 jsem měli s přítelem nehodu a praskl nám kondom, hned druhy den jsem měla dostat menstruaci, ale tak se nestalo až do teď, dnes jsem si po 12ti dnech udělala test, myslíte, že už by se to tam ukázalo, když to teoreticky ani nebylo v době ovulace?

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5761 příspěvků 19.09.18 16:09
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz, 9.9 jsem měli s přítelem nehodu a praskl nám kondom, hned druhy den jsem měla dostat menstruaci, ale tak se nestalo až do teď, dnes jsem si po 12ti dnech udělala test, myslíte, že už by se to tam ukázalo, když to teoreticky ani nebylo v době ovulace?

No, MS se ti musela zpozdit z jiného důvodu. I kdybys teoreticky otěhotněla ten zmíněný styk, tak by MS normálně dorazila. A pravděpodobně by vzala vajíčko s sebou. Ale taky se může stát, že zrovna v tomhle cyklu máš ovulaci zpožděnou, proto ani MS nedorazila a teoreticky jste se mohli trefit.

Na testu by se 12.den po styku něco už ukázat mohlo, ale i kdyby ne, tak jsi pořád mohla otěhotnět.

Anonymkaaaaaa
Nováček 1 příspěvek 19.09.18 18:39

Podle mě ukázalo, řeším to same. A ukázalo se no.:) :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 16:46

Ahoj, chci se zeptat. 30. Srpna jsem dobrala HA kterou jsem brala 8 let. Poté se normálně dostavila menstruace. A další platicko HA jsem brát nezačala. Protože jsme se rozhodli že vysadím a budeme se pokoušet o miminko. S přítelem jsem mela 6. den(12.9.) po skončeni menstruace nechraneny styk. Poté další dny asi 3× zas.(15, 16,21.9.). V posledních dnech mě pobolivaji záda v dolní části do toho ještě v podbřišku jako bych mela dostat menstruaci. Před dvěma dny jsem měla bílý hustý výtok. Dnes 23.9. Odpoledne jsem si zkoušela dělat test, ale vyšel negativni. Myslíte, že je ještě brzo, aby se to ukázalo? Menstruace by měla být za týden, ale nevím jak to bude jestliže jsem vysadila antikoncepci. Tak nespoleham na to ze to bude jako když jsem HA brala. :(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >