Těhotenský test po 12 dnech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 15:36
Tehotensky ten po 12 dnech?

Dobrý den, mám dotaz, 9.9 jsem měli s přítelem nehodu a praskl nám kondom, hned druhy den jsem měla dostat menstruaci, ale tak se nestalo až do teď, dnes jsem si po 12ti dnech udělala test, myslíte, že už by se to tam ukázalo, když to teoreticky ani nebylo v době ovulace?

Reakce:

P4ja
Kelišová 6583 příspěvků 19.09.18 16:09
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz, 9.9 jsem měli s přítelem nehodu a praskl nám kondom, hned druhy den jsem měla dostat menstruaci, ale tak se nestalo až do teď, dnes jsem si po 12ti dnech udělala test, myslíte, že už by se to tam ukázalo, když to teoreticky ani nebylo v době ovulace?

No, MS se ti musela zpozdit z jiného důvodu. I kdybys teoreticky otěhotněla ten zmíněný styk, tak by MS normálně dorazila. A pravděpodobně by vzala vajíčko s sebou. Ale taky se může stát, že zrovna v tomhle cyklu máš ovulaci zpožděnou, proto ani MS nedorazila a teoreticky jste se mohli trefit.

Na testu by se 12.den po styku něco už ukázat mohlo, ale i kdyby ne, tak jsi pořád mohla otěhotnět.

Anonymkaaaaaa
Nováček 1 příspěvek 19.09.18 18:39

Podle mě ukázalo, řeším to same. A ukázalo se no.:) :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 16:46

Ahoj, chci se zeptat. 30. Srpna jsem dobrala HA kterou jsem brala 8 let. Poté se normálně dostavila menstruace. A další platicko HA jsem brát nezačala. Protože jsme se rozhodli že vysadím a budeme se pokoušet o miminko. S přítelem jsem mela 6. den(12.9.) po skončeni menstruace nechraneny styk. Poté další dny asi 3× zas.(15, 16,21.9.). V posledních dnech mě pobolivaji záda v dolní části do toho ještě v podbřišku jako bych mela dostat menstruaci. Před dvěma dny jsem měla bílý hustý výtok. Dnes 23.9. Odpoledne jsem si zkoušela dělat test, ale vyšel negativni. Myslíte, že je ještě brzo, aby se to ukázalo? Menstruace by měla být za týden, ale nevím jak to bude jestliže jsem vysadila antikoncepci. Tak nespoleham na to ze to bude jako když jsem HA brala. :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >