Těhotenský test 14 dní po IUI

Anonymní
22.7.11 15:30

Těhotenský test 14 dní po IUI

Ahoj holky,potřebovala bych poradit.Před 14ti dny jsem podstoupila inseminaci a bylo mi řečeno,že za 14 dni si mám udělat těhotenský test.Test byl negativní,tak mě zajímá jestli je ještě nějaká šance,že by se ukázal pozitivní později.Třeba,že bylo hcg ještě nízké.Protože bazální teplota se mi stále drží na 37,2 a občas mě píchá jakoby hluboko v pochvě.Taky mám dost silný výtok ale to bych možná přisuzovala Utrogestanu který si zavádím.Ms mi mešká 3 dny.Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

50431
22.7.11 15:40

Je, ale dost mizivá.
Jinak pokud zavádíš Utrogestan, je zcela normální jak meškání, tak zvýšená BT, tak výtok.
Mé hodně podobné grafy - MS dorazila až po vysazení Utrogestanu (normálně dorazí 11-12 dní po ovulaci):
http://www.fertilityfriend.com/…y/85598.html
http://www.fertilityfriend.com/…y/79477.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8078
22.7.11 16:24

Já bych neházela flintu do žita :hug:
Mě se ukázal skoro neviditelný duch sice 12 dní po iui,tak vydržel ještě i 13,14,i 15 den po.
Silnější druhá// se mi začala objevovat až po tom 16dnu od iui :andel:
Držím pěsti štěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35029
22.7.11 16:25

přidávám se k názoru Ugluk … Utrogestan zdržuje MS, zvyšuje teplotu a i výtok při něm je … a pokud byl testík 14 DPO negativní, tak už nějspíš pozitivní nebude, ale možné to je ..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.7.11 16:31

No tak to mám ještě naději :dance: skočim koupit další těhu test a zkusim zítra testnout.Já jsem zkoušela dělat test ze zvědavosti už 10 den po IUI a byla tam slabá druhá čárka ale 14 den tam nebylo nic.Tak ten 10 den to byl asi ještě pregnyl.Ms by ale prý měla dorazit i přes Utrogestan :nevim: Jsem z toho jelen.

• Nahlásit
  • Citovat
50431
22.7.11 16:34

No, mně teda přes Utrogestan nikdy nedorazila, zpoždění klidně i 10 dní, každá jsme jiná :-) Každopádně když jsem měla 14.DPO negativní test, testla jsem za dva dny znovu a když byl negativní pořád, Utrogestan jsem vysadila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8078
22.7.11 16:37

Tak schválně jsem to dohledala :pankac:
Začala jsem 12 den po iui a skončila tím 17 dnem :wink:
Přeju štěstí,ikdyž mi vyšlo iui taky až na podruhé :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3328
22.7.11 16:48

Utrogestan udržuje vyšší BT,ten výtok je při něm taky normální a MS taky zadrží,ta přijde cca dva dny po vysazení.Čerstvá zkušenost :roll: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.11 14:40

Ahoj holky,tak těhotná asi vážně nebudu.V pátek jsem zkoušela test a byl slabě pozitivní,tak jsem další dělala v neděli a těšila se,že čárka bude silnější ale nebylo tam vůbec nic :-( takže to asi nevyšlo.Dnes jsem vysadila Utrogestan,tak budu čekat až přijde ms a objednám se na další inseminaci.Snad to už vyjde.

• Nahlásit
  • Citovat
8078
3.8.11 03:49

Ahoj,tak to mě mrzí,nevzdávej se,příště to snad vyjde!držím pěsti štěstí,ať se miminko chytne:-) :-) :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
988
4.8.11 08:38
ahoj,jen se chci zeptat,to máš 10tkový nebo 25tkový test?Děkuji za odpověď.
j.citra píše:
Přeju štěstí,ikdyž mi vyšlo iui taky až na podruhé :srdce:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Enny21
13.10.12 14:21

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč mám čárku T slabší než čárku C..dělala jsem si dva testy a oba my vyšli pozitivní, ale ta čárka T je pořád slabší..děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
135
13.10.12 14:27
@j.citra píše:
Přeju štěstí,ikdyž mi vyšlo iui taky až na podruhé :srdce:

Ahoj holčiny, chtěla jsem se jen optat…já jsem dnes přesně 9den po IUI a 11den po Pregnylu. Testovala jsem se včera na pregnyl…tudíž 8den po IUI a 10den po pregnylu a sněhobílo…zcela jasná jen jedna čárka…je to možné, že u mě už je Pregnyl z těla pryč už po 8dny po IUI… :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8078
13.10.12 15:07
@Enny21 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, proč mám čárku T slabší než čárku C..dělala jsem si dva testy a oba my vyšli pozitivní, ale ta čárka T je pořád slabší..děkuji za odpověď

Nevím kolikátý den asik jsi, ale určitě bych zkoušela testovat dál, jestli ta čárka nebude zesilovat :think: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8078
13.10.12 15:08
@Andylek17 píše:
Ahoj holčiny, chtěla jsem se jen optat…já jsem dnes přesně 9den po IUI a 11den po Pregnylu. Testovala jsem se včera na pregnyl…tudíž 8den po IUI a 10den po pregnylu a sněhobílo…zcela jasná jen jedna čárka…je to možné, že u mě už je Pregnyl z těla pryč už po 8dny po IUI… :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Nevím přesně, jak dlouho by se pregnyl měl držet v těle, asi je to u každého individuální :think: ale v každém případě přeju, ať to miminko je :kytka: :kytka: :kytka: Zkus dělat další testy a uvidíš sama :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama