Těhotenský test 14 dpo , 28 DC

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kendy1
Povídálka 34 příspěvků 26.01.19 11:35
Tehotensky test 14 dpo , 28 DC

Ahoj holky, prikladam fotku tehotenskeho testu 14 dpo, konkretne 28 DC, takze dnes mam termin menstruace. Mam za sebou dva spontanni potraty, tak jsem z toho nervozni. Myslite, ze sila carky neni moc slaba? Videla jsem, ze v tuto dobu holky uz maji dalnice :think:

Reakce:
Panterkaaa
Kecalka 156 příspěvků 26.01.19 12:20

Ahoj, nevím, kde jsi slyšela, že 14dpo by měly být dálnice. Já v tu dobu u obou těhotenství měla tu čárku hooodně podobnou jako ty, takže gratuluji a přeji, ať vše vyjde, jak má ;)

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 26.01.19 12:44

@Kendy1 ja nemela carku skoro videt :) tvoje je videt krasne, blahopreju a drzim palce :)

Kendy1
Povídálka 34 příspěvků 26.01.19 12:46

Moc dekuji holky :lol: :) clovek je uz tema spatnyma zkusenostma zblbnutej. Navic mi ted zjistili boreliozu, takze dalsi komplikace. No co uz, musi se to brat pozitivne nebo by se clovek za chvilku musel zblaznit :lol:

lenina
Kecalka 127 příspěvků 26.01.19 14:29

Já měla 28DC snad ještě slabšího ducha, o týden později už dálnice. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >