Těhotenský test, 3 dny zpoždění

Anonymní
3.1.20 19:36

Tehotensky test 3 dny zpoždění

Ahoj… Chci se zeptat, jak vubec funguji ty 2 carky na TT testu??? Jedna je vždy fialová a druha kdyz jsem těhotná tak musi byt taky fialova ale je jedno v jake barvě jestli je slabonka slaba stredni nebo silna nebo hodne silná to taky chápu… Ale zajma mne dnes jsem si delala test a ja ji videla tu carku druhou, ale nevim zda jsem si to vsugerovala a nebo nevsugerovala… Musela jsem tim dost točit naklanet ten test a takovy veci, myslíte ze to muze byt jen ta ryska kterou jsem viděla a kdyz bych byla tak by se zbarvila a je jedno do jake intezity? Tehotna byt nechci… Děkuji :) :nevim: :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1272
3.1.20 19:39

Ze začátku bývá čárka slabší a pak v průběhu dní sílí. Tvůj vypadá negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48813
3.1.20 19:41

Hodilas sem fotku negativního testu. Jestli máš zpoždění a pocit, že tam cosi tušíš, tak test v neděli-pondělí zopakuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2086
3.1.20 19:42

Jasně negativní test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.20 19:56

@JancaS84 @ugluk @Kaileee holky děkuji moc :)
Jakoby takhle tam není ta carka, ja se jen chtela zeptat, zda kdyz to hodne kontroluji nebo zkoumam zda tam muzu vidět mebo zaregistovat tu rysku apod.

• Nahlásit
  • Citovat
613
3.1.20 20:11

Rysku vidět můžeš. Určitě by neměla fialovou barvu, ale spíš takovou bělejší či lehce do šediva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.20 20:15

@Jessica4 jjjj přesně to jsem viděla spíš takova jakoby tmavá šedivá az černá, ale proste jakoby odraz tam byl ale nebyl barevný.. Proto jsem se ptala, zda to tak muze být u TT nebo jestli ta ryska nejde vidět…

• Nahlásit
  • Citovat
3.1.20 20:17

V pondeli pripadne test zopakuj, kup si spis nejaky lepsi. Pokud nestojis o dite, tak ti doma funkci antikoncepce a kondomu vysvetlili predpokladam :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.20 20:25

@shadowbabe no určitě vim ale ani jedno ani druhé neni 100% takze by jste si toto mela nechat vysvětlit vy :))

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama