Těhotenský test 5 dní před očekávanou ms

Anonymní
18.10.19 21:24

Těhotenský test 5 dnu pred očekávanou ms

Dobrý večer,
nějakou dobu už se s manželem snažíme o miminko a teď pocituji nevolnosti, pocity na zvracení, bolesti břicha a zácpu. Dnes mám 5 dnu pred očekávanou MS, a jelikož jsem to nevydrzela, udělala jsem si test, na kterém vyšla úplně druhá slaboulinka čárka.
Myslíte, že můžu být opravdu těhotná? :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20132
18.10.19 21:30

Děláš si prd.el?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.19 21:33

@terien proč bych si měla dělat srandu?

• Citovat
  • Nahlásit
20451
18.10.19 21:33

Můžeš, ale jestli to vydrží :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.19 21:34

@ka2ka kéž by ♥️ děkuji za názor, snad vydrží

• Citovat
  • Nahlásit
8421
18.10.19 21:36
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
nějakou dobu už se s manželem snažíme o miminko a teď pocituji nevolnosti, pocity na zvracení, bolesti břicha a zácpu. Dnes mám 5 dnu pred očekávanou MS, a jelikož jsem to nevydrzela, udělala jsem si test, na kterém vyšla úplně druhá slaboulinka čárka.
Myslíte, že můžu být opravdu těhotná? :srdce:

Můžeš, kdyz se snažíte…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20132
18.10.19 21:36
@Anonymní píše:
@terien proč bych si měla dělat srandu?

Proč asi :roll: to už fakt není normální tady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
688
18.10.19 21:37
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
Myslíte, že můžu být opravdu těhotná? :srdce:

Ano můžete, ale neupinat se na to, může to s menzes odejít, může to být biochemko, radujte se až po vynechání ms :) Hodně štěstí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.19 21:39

@Levixka děkuji moc❤️

• Citovat
  • Nahlásit
688
18.10.19 21:41
@Anonymní píše:
@Levixka děkuji moc❤️

Akorát příznaky být ještě nemohou v takové míře, takže na to opatrně, můžete je mít jen vsugerovane a zároveň může být test falešně pozitivní, proto vydržte a po vynechání testujte znovu :) Držím palce. Hezký večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1794
18.10.19 21:42

A k čemu ti bude dobré vědět, že jsi těhotná, když to třeba s ms odejde? Bude ti líp? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.10.19 21:44

Možné to je. Záleží kdy byla ovulace. Já měla vždy před otehotnenim cykly 26 - 27 dní, ovulaci 12 DC a ducha na testu už od 7 den po ovulaci. Takže i týden pred MS ;) A tehotna jsem pokaždé byla. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7195
18.10.19 21:59

Pokud mate nechraneny sex, samozrejme ze muzes byt tehotna. Duch muze tehotenstvi znacit, ale neupinala bych se k tomu. Nekdy je falesne pozitivni, priznaky si lze vsugerovat a nebo jde o PMS. Pockej do MS a kdyz neprijde, testuj a uvidis. Hodne tehotenstvi tak konci, ze s MS odejdou, byt treba se zpozdenim, proto pred MS neni dobre testovat. Pak budes akorat smutna a zklamana…pokud se ale snazite, tohle uz jiste vis ;) tak drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
18.10.19 22:02

Ja nechapu, proc by si clovek nemohl udelat test pred ms. Ne kazdy test je az po vynechani. Ovulaci nema kazda presne v pulce cyklu a test je pozitivni cca 5 dni po zahnizdeni. Takze klidne 5 dni pred ocekavanou ms. A ze to muze odejit, to muze, ale to muze i 14 dni po ocekavane ms. A navic, ono to neni uplne od veci vedet, ze jsem otehotnela, ale neco je spatne, kdyz to treba odejde. Muze se to stat vickrat a treba to napovi, co poresit, aby se to nedelo. Tak se porad do nekonecna trapne neopakujte u kazdeho dotazu na mozne tehotenstvi. Mohla by vam z toho rozcileni prasknout cevka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.19 22:05

@Lumíkovec děkuji mockrát 🎉 ♥️

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie