Těhotenský test 9 dní před ms

Anonymní
29.2.20 09:59

Těhotenský test 9 dní před ms

Dobrý den mám 9 dní před MS a tohle je můj test zkusila jsem protože mě bolí děsně prsa. snazili jsme se před ovu a v den ovu poslední MS byla 7.2.vidite něco na testu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6333
29.2.20 10:02

To máš nějaké dlouhé cykly ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
29.2.20 10:02

Mohli by jste přestat hledat něco co není… dělat si test před MS a fotit si ho sem i přes to že druhou čárku tam neuvidíte ani dalekohledem… lidi vzpamatujte se proboha!!! Přijde až v pravou chvíli.. netlacte na pilu, akorát pak budete zklamaná. :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.20 10:04

@karkarka ano mám až 33dni

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.2.20 10:05

@Cloui nikdo se vás na nic neptal tak si laskavě nechte takové komentáře. dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
158
29.2.20 10:07

Ptáte se zda tam někdo něco vidí… napsala jsme vám ze tam nic není ani pod dalekohledem a najednou se nikdo neptal :joy: :joy: :joy: radši se neschovavejte za anonym, a smirte se s realitou, bude se vám pak lip usinat. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1392
29.2.20 10:07
@Anonymní píše:
@Cloui nikdo se vás na nic neptal tak si laskavě nechte takové komentáře. dekuji

Jste se ptala, jestli tam něco vidíme :roll: já tam nic nevidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.20 10:09
  • Nahlásit
  • Citovat
49163
29.2.20 10:12

Proč jsi rozebírala ten test? Na test je fakt brzy, udělej za týden a jestli jsi těhotná tak druhá čárka tam bude ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
29.2.20 10:16
@Anonymní píše:
Dobrý den mám 9 dní před MS a tohle je můj test zkusila jsem protože mě bolí děsně prsa. snazili jsme se před ovu a v den ovu poslední MS byla 7.2.vidite něco na testu?

Tak já tam něco málo vidím, ale podle mě je to ryska, obzvlášť tenhle test je na to expert. Mě udělal celkem pěknou čárku a těhotná jsem nebyla. To samozřejmě hned neznamená že těhotná být nemůžeš, zkus za dva dny s nejlépe mamatest. Držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2781
29.2.20 10:19

Toto fakt uz neni normalni takove zenske by mely byt nekde v blazinci :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.20 10:19

@Lucie1906 děkuji já právě dělala test ještě před 3 dny a tam nebylo nic vůbec a tady právě vidím zkusím mamatest. jaký máš test ty?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.2.20 10:22

@Kaileee já myslím že to dělá každá žena takže takové reci jsou jen lži…nemyslite?

• Nahlásit
  • Citovat
848
29.2.20 10:26

To byl mám pocit Sluníčko z Tety. Jinak já tě úplně chápu že testuješ takhle brzy, já byla úplně to samé. Kolik peněz jsem dala za testy :D Kdybych měla mikroskop tak věřím že bych každý test řádně prozkoumala :D Z některým příspěvků tady, si nic nedělej, jsou to tvoje peníze a hlavně tvoje věc. Pokud to teď nevyjede, tak příště už určitě :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13355
29.2.20 10:29

Na testech nic vidět není. A podle mě je absolutní nesmysl testovat 9 dní před termínem menstruace. I kdybys tam něco málo vykoukala, stejně to může být falešný poplach a může to odejít s menstruací. Já vždy testovala až týden po vynechání a to pak bylo vše úplně jasné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama