Těhotenský test a nepravidelná MS

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LuSof
Kecalka 333 příspěvků 03.09.19 20:15
Těhotenský test a nepravidelná MS

Ahojky????

chci jen nějaký zkušenosti, nebo spíš najít nějaké pozitivní komentáře. V dubnu jsem potratila v 6 týdnu. Byla jsem na revizi. Od té doby byla řada problémů. Zánět močáku i vaječníků brala jsem ATB. Potom jsem dlouho a silně krvacela a byl mi nasazen Norethisteron, po dobraní jsem opět krvacela tak silně, že jsem dva dny po sobě dostala injekci na stažení dělohy. Na další kontrole mi bylo zjištěno, že už vše vypadá v pořádku a jsem zdravá. Od té doby žádný velký problém. Celé léto proběhlo v pořádku. A teď k dotazu. Poslední MS proběhla 2.8- 9.8 a dnes i včera jsem si dělala těhu test a oba ukázaly ducha, který jde vidět krásně i na fotce. Jenže mi přijde, že je moc brzo nebo je to možné? Podotýkám, že MS mám velmi nepravidelnou. Navíc několik dní po MS (zhruba 10 - 12dní) jsem tři dny krvacela po každém pohlavním styku červeně ale slabě a vždy jen chvíli. (dočetla jsem, že několik žen krvácí po sexu při ovulaci). Zítra jdu na gyndu ale ikdybych těhotná byla na ult nic neuvidí jen z krve, že ano? Já mám pocit aby na mě pak doktorka nekoukala jak na blázna, že tam jdu tak brzo, jen se prostě bojím po poslední zkušenosti.
Od víkendu jenom spím, čůrám a je mi celé dny blbě ale myslím, že už sem si v sugerovala jak moc si to přeji. Děkuji za jakýkoliv komentář :kytka: :kytka: :kytka: :) :hug: :mavam:

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 47597 příspěvků 03.09.19 20:32

Tak jsi měsíc od poslední MS, to je v klidu možné mít pozitivní test. Ano, to krvácení mohlo být při ovulaci. Ano, zítra na utz s největší pravděpodobností nic neuvidí, je to celkem zbytečné chodit tak brzo, protože prosperitu těhotenství nikdo nepotvrdí/ nevyvrátí, ani s tím nic moc nenadělá… V každém případě držím palce!

Miraklo
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 03.09.19 20:50

Duch tam je, každopádně na doktora je opravdu strašně brzy. Na ultrazvuku uvidí maximálně vysokou sliznici a může udělat krevní test. Jediné, co je teď možné je udělat dva krevní testy s odstupem zhruba tří dnů, jestli hladina hcg dostatečně stoupá. Na krev si můžeš zajít i jako samoplátce, já v začátku šla jako samoplátce, viděla jsem, že hcg stoupá a trochu mě to uklidnilo. Stejně jsem v 8tt začala vinou doktorky potrácet, dcera se udržela jen zázrakem, zbytek těhotenství byl taky šílený, nakonec porod ve 26tt.
Jediné co ti mohu doporučit je být co nejvíc v klidu, myslet pozitivně. Ono je to stejně buď a nebo a teď s tím nikdo nic nenadělá, maximálně ti dr. může předepsat utrogestan, aby se mimi lépe udrželo. Držím palce.

Kajka9
Kelišová 5770 příspěvků 03.09.19 21:42

Možné to je záleží kdy si měla ovu takže klidně ano :hug:
Já měla taky nepravidelnou ale ovu pozdě 45 den takový test (duchy )
Jinak si 31 dc takže ne nemusí být málo

LuSof
Kecalka 333 příspěvků 04.09.19 11:34

Holky moc děkuji za komentáře :kytka: Teď jsem přišla od doktorky. Dělala mi ultrazvuk i mě prohlídla. Sdělila mi, že na ultrazvuku vidí něco jako začínají těhu :) zítra ráno jdu na krev, pak pondělí znova krev a v úterý další ultrazvuk, aby se případně vidělo jak se to rozvíjí.. Tak teď už jen čekat a doufat :) :oops: :mavam:

Váš příspěvek
Reklama