Těhotenský test a otěhotnění

Anonymní
5.3.21 21:33

Těhotenský test a otěhotnění

Ahojte holky.
Potřebovala bych poradit.
Bojím se, že jsem těhotná.
S přítelem miminko nemáme ještě zatím v plánu, ani si to ještě nemůžeme dovolit… Měsíčky jsem minule dostala zhruba asi tak 16-17. ledna (už si to bohužel nepamatuji), takže tyhle další mi měli dojít asi tak 23-26. února, jenže ještě nic nedorazilo.. Vždy když vím, že to mám dostat, tak mám třeba bolesti v podbřišku, jenže teď vůbec nic, spíše kopání neboli píchání v bříšku a cítím, že se mi nějak podezřele zvětšilo poprsí.
Test jsem si už sice dělala, jenže odpoledne, ale byl negativní, takže nevím, jestli lže, když nebyl v ranní moči.
Zítra si ho udělám ihned po ránu, ale i tak se bojím, že mi může lhát, nebo můžu mít malou hladinu hCG.
Takže může mi test lhát?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1314
5.3.21 21:36

Negativní test, těhotná spíš nejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2576
5.3.21 21:39

Nejsi těhotná, to už by jsi měla pozitivní test.
Vy se nechráníte, když dítě ještě nechcete???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 21:44

@evulinda79 snad ne 😅

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 21:49

@kavenka
Nemusím být těhotná, ale také se může stát, že můžu mit ducha, který se mi ukáže až po pár dnech, nemusí to být hned, protože můžu mit nízkou hladinu HCG…
NN bohuzel se nachráníme no :D

• Citovat
  • Nahlásit
7782
5.3.21 21:55

Dítě si nemůžete dovolít a nechranite se. No to je logika jak noha. Ještě ani nevíš kdy máš mít menstruaci, ani tu blbou aplikaci si neumíš stáhnout do mobilu která to počítá za tebe. Počkej 14 dní a když to nedostaneš tak si zajdi na gyndu a nejlíp i pro antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16083
5.3.21 21:58
@Anonymní píše:
@kavenka
Nemusím být těhotná, ale také se může stát, že můžu mit ducha, který se mi ukáže až po pár dnech, nemusí to být hned, protože můžu mit nízkou hladinu HCG…
NN bohuzel se nachráníme no :D

Nechápu tvoje logický myšlení. Dite nechceš, ale ochranu nepoužíváte? Jako proč?
Pokud chceš mít jistotu a testům nevěříš, jdi si nechat nabrat krev jako samoplatce a pak za dva dny znovu, jednoduché jako facka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1842
5.3.21 22:17

Nejsi těhotná. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3646
5.3.21 22:29
@Anonymní píše:
@kavenka

Netroll s duchama 8o a zařiď si antikoncepci, když nechceš otěhotnět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53010
5.3.21 23:25

Těhotná pravděpodobně nejsi. Ale velmi brzo můžeš být. Statisticky je pravděpodobnost při nechráněném styku nějakých 15 % na cyklus. Ale protože vedle statistik věřím i panu Murphymu, myslím, že se to tak nějak průměruje. Pokud otěhotnět chceš, je to 15 %, pokud hodně moc chceš, je to 5 %, pokud je ti to tak nějak jedno, je to 30 % a pokud fakt strašně moc nechceš, je to 80 % :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4290
6.3.21 08:10
@Anonymní píše:
@kavenka

Ne, to se nemůže stát. Duch, který se ti ukáže po pár dnech, není směrodatný, svědčí jen o negativním testu. Pokud bys náhodou otěhotněla a měsíc po vynechané MS měla tak nízkou hladinu hcg, že ti ji nezachytí test, tak opět - těhotná už nejsi. Jediná varianta je, že se ti hcg nevylučuje do moči, což se velmi vzácně stát může.

A pokud si nemůžete dovolit dítě a nechcete používat ochranu, nesouložte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat