Těhotenský test a zmeškaná MS 13 dní

16
7.5.21 12:49

Těhotenský test a zmeškaná MS 13 dní

Dobrý den, mám 13 dnů zpožděnou ms, lehce mě popíchává v podbříšku a občas mě bolí v kříži, mám pocit na zvracení a pálí mě hrozně žáha, mám i lehce hnědý výtok… Dnes dělaný těhotenský test a přijde mi negativní…K doktoru jsem objednaná ve středu a sestřička pravila že je možná ještě brzy že k oplodnění mohlo dojít později…myslíte že má pravdu? Přikládám i foto TT..děkuji moc, hezký den ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9092
7.5.21 12:56

To by k oplodnění muselo dojít těsně před menstruaci což je hodně málo pravděpodobny a i kdyby tak na testu by byl vidět aspoň malý duch. Tento je čistě negativní. Těhotná nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
7.5.21 13:00

@JancaS84 Dobře děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
7.5.21 13:04

@Niky990
Já čárku vidím, zkusila bych určitě jiný test, nejlépe mamates obyč. proužky, hlavně citlivost 10 ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13051
7.5.21 13:05

13 dni po vynechani by uz mela byt druha carka videt.
Nejvic moudra budes asi po te kontrole ve stredu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
7.5.21 13:09

@omites No jde mi o to že jsem pálení žáhy, výtoky nikdy neměla tak právě proto se radši ptám protože sama nevím jak co funguje myslím ty testy atd 🙂 Hlavně se bojím aby to nebylo něco hroznýho no..uvidíme..jinak děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
7.5.21 13:10

@Fíífía Myslíš? Taky s přítelem něco vidíme ale spíš to beru jako negativní…zkusím ten mamatest a když nic tak počkám už do středy 🙂 Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1540
7.5.21 13:25

Me to prijde jako ukazkova ryska. Zkus test mama test, ma dost barviva. Ale i tak, musela by byt ta ovulace hoooodne pusunuta. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
7.5.21 13:30

@DandátkoP Nevím nu ms jsem měla 25.3. Naposled…5.4. jsem měla začátek ovulace a 10.4. vysokou šanci podle grafů a teploty to i tak sedělo. Fakt nevim nezbývá nic jinýho než zkusit ten mamatest a počkat do té středy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31428
7.5.21 13:30

Jiný test můžeš zkusit. Podle mě tohle není test ukazující prosperující těhotenství 2 týdny po termínu menstruace :nevim: Čárku vidím. Ale viz výše. Obvykle platí jsou příznaky, je jasně pozitivní test.
Před tímtoto jsi netestovala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1540
7.5.21 13:34

@Niky990 no, kdyby byla ovulace tak jak pises, tak je tehotenstvi vylouceny. Je otazka, jak moc si tim ses jista :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
7.5.21 13:37

@DandátkoP No měřila jsem si ovulaci podle ovulačních testů tak opravdu nevím jak říkám nemám s ničím podobným zkušenost…Cítím se teď trochu blbě že nerozumím úplně normálním ženským věcem 🤧 😆

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
7.5.21 13:39

@Fiducia Ne byl to dnešní test z ranní moči…jinak nikdy jsem vynechanou nestruaci a nic podobného neměla..Takže dnes to bylo poprvé co jsem si test dělala a přesně podle návodu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31428
7.5.21 13:45

@Niky990 myslím teď, po tom vynechání. Meškající menzes byl před 2 týdny, tak jesrli jsi nezkoušela těhotenství ověřit třeba pár dní po vynechání. Kdyby byl třeba jasně negat, tak může být, že ovulace proběhla hodně pozdě a teprve se ta druhá čárka dělá :think: Považuju to za málo pravděpodobné, ale vyloučené není asi nic ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
7.5.21 13:51

@Fiducia Aha tak to jsem nezkoušela…zkoušela jsem jen dnes ráno a mám dva ze stejné moči a na obou je ta ryska nebo čárka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat