Těhotenský test Clear blue negativní

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 15:45
Těhotenský test clear blue negativní

Ahoj holky dneska jsem si koupila test který jde použít 5 dní před. MS by měla přijít za 3 dny. Ale test negativní myslíte že je ještě nijaka možnost nebo je pořád brzo ????????

Jak maminky hodnotí Clearblue Clearblue Digital

Reakce:
jaaaninda
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 23.11.18 15:47

A víš kolik jsi DPO? Ono je pěkné, že píšou až 5 dnů před ms, ale to u každé ženy nefunguje. Záleží jak dlouhá je luteální fáze. U někoho kdo má luteální fázi jen 10dnů jako třeba já, neukáže 5 dnů předem nic, to by bylo 5 dnů od ovulace a to ještě nedochází ani k uhnízďování. U někoho kdo má tuto fázi delší, tak ukázat může i před ms. Každopádně můžu dát radu a to testuj minimálně za 3dny ;)

Příspěvek upraven 23.11.18 v 15:53

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 15:51

@jaaaninda asi dva týdny od ovulace ale nejsem si 100% mohla být dřív i pozdej

Nora2
Kecalka 130 příspěvků 23.11.18 16:04
@Anonymní píše:
@jaaaninda asi dva týdny od ovulace ale nejsem si 100% mohla být dřív i pozdej

14 dní od styku už by něco ukázal.

Kriss Tina
Kelišová 6018 příspěvků 23.11.18 16:06

Pockej ty 3 dny a udělej si test znovu, klidně nějaký obycejnejsi. To už ti ukázat musí, já tohle testování před MS nechápu, ženský se zbytečně stresujou a hledají neexistující Duchy a když MS dorazí jsou zklamané…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 16:11

@Kriss Tina já vím že se to nemá, k vět u jsem potratila byl to rok co sme se snažili a teď od května pořád nic :(

kve-tinka
Závislačka 4452 příspěvků 6 inzerátů 23.11.18 16:14
@Kriss Tina píše:
Pockej ty 3 dny a udělej si test znovu, klidně nějaký obycejnejsi. To už ti ukázat musí, já tohle testování před MS nechápu, ženský se zbytečně stresujou a hledají neexistující Duchy a když MS dorazí jsou zklamané…

Ale treba ja mam hodne MS nepravidelnou 32-37dni, takze jsem se testovala 14dni po styku a druha carka byla zcela jasna.

lachtanice86
Kelišová 6643 příspěvků 23.11.18 16:18

Zase. Proč nevydržíš do termínu ms?

M-A
Kecalka 178 příspěvků 23.11.18 16:37

Já jsem mela i v den ocekavane MS negativni, pozitivní mi ukázal až 4.den zpoždění, v pondělí jdu na první kontrolu tak jsem nedočkavá, nyni 10.den zpoždění

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >