Reklama

Těhotenský test - co myslíte, je průkazný?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 09:55
Těhotenský test - co myslíte, je průkazný?

Dnes jsem si dělala těhotenský test, ale nejsem si jistá, jak to dopadlo. Co myslíte? Je to jo? Nebo to není průkazné?

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4972 příspěvků 07.10.18 09:58

Je pozitivní, kdy je termín MS? Zkus znovu za 2 dny ráno měl by sílit

petromila3
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 07.10.18 10:01
@Anonymní píše:
Dnes jsem si dělala těhotenský test, ale nejsem si jistá, jak to dopadlo. Co myslíte? Je to jo? Nebo to není průkazné?

ano je. Takhle jsem měla já, 2 dny po vynechání MS. Pak za 2 dny silnější,za další 3 dny digitální ukazoval 2-3 týden a pak jsem potratila.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 07.10.18 10:14

Pozitivní :palec:

ugluk
Hvězda diskuse 42597 příspěvků 07.10.18 10:49

Měl u sebe návod? Přečetla bych ho.
Samozřejmě vůbec nic neříká o tom, zda těhotenství skončí za osm měsíců nebo dva dny, ale momentálně říká, že tělo produkuje hCG.

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 07.10.18 10:55
@Anonymní píše:

A návod si k tomu četla?

chs.jasmin
Kelišová 7410 příspěvků 07.10.18 10:57
@Anonymní píše:

Ahoj,

test je pozitivní, to znamená že jsi těhotná. Nevím zda gratulovat, nebo je to něco, co nerada vidíš :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 11:07

Díky za reakce. Zpoždění menzes bylo 5-6 dní. Není to plánované, ale mám radost.

Zakladatelka

petromila3
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 07.10.18 11:30
@Anonymní píše:
Díky za reakce. Zpoždění menzes bylo 5-6 dní. Není to plánované, ale mám radost.Zakladatelka

Tak gratuluji.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >