Těhotenský test - co myslíte, je průkazný?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 09:55
Těhotenský test - co myslíte, je průkazný?

Dnes jsem si dělala těhotenský test, ale nejsem si jistá, jak to dopadlo. Co myslíte? Je to jo? Nebo to není průkazné?

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6065 příspěvků 07.10.18 09:58

Je pozitivní, kdy je termín MS? Zkus znovu za 2 dny ráno měl by sílit

petromila3
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 07.10.18 10:01
@Anonymní píše:
Dnes jsem si dělala těhotenský test, ale nejsem si jistá, jak to dopadlo. Co myslíte? Je to jo? Nebo to není průkazné?

ano je. Takhle jsem měla já, 2 dny po vynechání MS. Pak za 2 dny silnější,za další 3 dny digitální ukazoval 2-3 týden a pak jsem potratila.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1929 příspěvků 07.10.18 10:14

Pozitivní :palec:

ugluk
Hvězda diskuse 43554 příspěvků 07.10.18 10:49

Měl u sebe návod? Přečetla bych ho.
Samozřejmě vůbec nic neříká o tom, zda těhotenství skončí za osm měsíců nebo dva dny, ale momentálně říká, že tělo produkuje hCG.

lachtanice86
Kelišová 6652 příspěvků 07.10.18 10:55
@Anonymní píše:

A návod si k tomu četla?

chs.jasmin
Echt Kelišová 7917 příspěvků 07.10.18 10:57
@Anonymní píše:

Ahoj,

test je pozitivní, to znamená že jsi těhotná. Nevím zda gratulovat, nebo je to něco, co nerada vidíš :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 11:07

Díky za reakce. Zpoždění menzes bylo 5-6 dní. Není to plánované, ale mám radost.

Zakladatelka

petromila3
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 07.10.18 11:30
@Anonymní píše:
Díky za reakce. Zpoždění menzes bylo 5-6 dní. Není to plánované, ale mám radost.Zakladatelka

Tak gratuluji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >