Těhotenský test doma (z krve)

22
10.8.20 19:05

těhotenský test doma (z krve)

Ahoj, budu si dělat těhotenský test.
mám test na moč i na krev.
chci udělat ten z krve ale chci se zeptat máte ňáke zkušenosti s ním? popripadne kdy ste ho dělali. :mrgreen:

Příspěvek upraven 10.08.20 v 19:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1850
10.8.20 19:45

Cože? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
10.8.20 19:51

@Kolarkaa myslím tohle :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31577
10.8.20 19:51
@Kolarkaa píše:
Cože? 8o

Co cože :nevim: V lékárně se dá koupit těhotenský test z kapky kapilární krve, kterou si dotyčná sama odebere. Stejně tak lze koupit i orientační test z krve na CRP, na cukr a možná ještě na něco dalšího. Cena těchto testů okolo 300 Kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13555
10.8.20 19:54
@sarinkos píše:
Ahoj, mám i test z krve i z moči, a chci se zeptat kdy nejrychleji použít test z krve, a nějaké recenze na něj? :palec:

Nechápu tvůj dotaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1850
10.8.20 19:57

@Jana206 no to vím, ale ten dotaz je strašně zmatený…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16898
10.8.20 19:58

Testy z krve jsou dost nespolehlivé. Nejlepší je obyčejný papírkový s citlivostí deset.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
10.8.20 20:02

@Janli aha děkuju právě jsem myslela že z krve bude spolehlivější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31577
10.8.20 20:03

@Kolarkaa jj, pochopila jsem z toho akorát, že chce recenze. Myslím si ale, že když to není nutnost, ženská se s tím crcat nebude a koupí si papírek do moči. Chce to trochu obratnosti správně píchnout tu špičku prstu, aby to potom nebolelo a vymacknout to.

Já na to mám z dětství nepříjemné vzpomínky. Jezdila jsem takto jednou za 14 dní dlouhou dobu měřit saturaci krve, i když se to nezdá, bolí to po tom vpichu do špičky prstu. Dnes je na saturaci čidlo, dostupné v každé ordinaci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31577
10.8.20 20:07
@sarinkos píše:
@Janli aha děkuju právě jsem myslela že z krve bude spolehlivější

Stačí si stáhnout návod k použití. Píšou tam, že hcg je v krvi o pouhé dva dny dříve než v moči. A lze použít nejdřív 8.az 9.den po prokázané ovulaci.

Podle mě moc žen se zkušeností nenajdeš. Je to zbytečne drahé a většina žen k odběru potřebuje asistenci druhé osoby, chce to cvik. Pokud se to špatně píchne, bolí nervová zakončení v konecku prstu. Laboratorní test na vlastní žádost v nemocnici stojí tolik, co ten z lékárny :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
15.8.20 22:24

@sarinkos Test z krve jsem si delala je to 3 týdny, par dni po normálním testu z moci kdy jsem měla dojem ze neverim vlastním očím //… test z krve je spolehlivější a da se použit dříve než ten curaci, nicméně ja ho měla spis jako “neverim tomu curacimu, z krve se to nedá oblbnout”… je to naprosto jednoduchy a rychlý a žádnou asistenci k tomu fakt nepotrebujes. Prst mě pak trosku ještě bolel ale nic co by se nedalo přežít. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama