Těhotenský test dr.max - je pozitivní?

Anonymní
1.12.19 10:31

Těhotenský test dr.max - je pozitivní?

Ahoj, prosím poradíte mi? Jsem 9DC menstruace přišla cca v termínu jen o dva dny dřív a byla bez sliznice sem tam byli jen nitky a pak jeden kousek té sliznice normálně to že mě padá jako listí na podzim.. Trvala normálně 5 dní.. A já sem nesnesitelná naladova.. Včera sem dostala chut na salam s okurkama a jak mi chutnalo :? Den po MS jsem začala divné hněde spinit už to trvá 4dny.. A to neznám.. Je to vodnaty hnědý výtok absolutně nevím co to je :nevim: tak sem si udělala že zvědavosti těhotenský test dr. Max.. Výsledek je na fotce :nevim: nevím co si mám myslet.. Chtěla bych radu od zkušených.. Nebo jestli tyhle „čárky“ dělá max normálně a to několika denní hnědý výtok je normální? Děkuji za odpovědi jsem vám moc vděčná :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1.12.19 10:33

Za mě negativní, nehlodej se v tom a jeď dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1784
1.12.19 10:34

Klasika MS, negativní TT. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5847
1.12.19 10:37

Prosim Te, vzdyt tam zadna druha carka neni. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
942
1.12.19 10:38

Takx nic nevidim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
1.12.19 10:39

Nic tam neni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24544
1.12.19 10:45

Je čistý, jak slovo boží.
To že po MS špiníš, je normální. Mě se to několikrát do roka stává taky. Tenhle měsíc jsem dokonce špinila i během ovulace, ačkoli to běžně nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1278
1.12.19 11:21

Žádná čárka tam není, takže podle návodu negativní test. Nebo nevím, co jiného by sis o tom chtěla myslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5614
1.12.19 11:29

Test negativní, ms proběhla, těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28512
1.12.19 11:30
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím poradíte mi? Jsem 9DC menstruace přišla cca v termínu jen o dva dny dřív a byla bez sliznice sem tam byli jen nitky a pak jeden kousek té sliznice normálně to že mě padá jako listí na podzim.. Trvala normálně 5 dní.. A já sem nesnesitelná naladova.. Včera sem dostala chut na salam s okurkama a jak mi chutnalo :? Den po MS jsem začala divné hněde spinit už to trvá 4dny.. A to neznám.. Je to vodnaty hnědý výtok absolutně nevím co to je :nevim: tak sem si udělala že zvědavosti těhotenský test dr. Max.. Výsledek je na fotce :nevim: nevím co si mám myslet.. Chtěla bych radu od zkušených.. Nebo jestli tyhle „čárky“ dělá max normálně a to několika denní hnědý výtok je normální? Děkuji za odpovědi jsem vám moc vděčná :srdce:

Testovala jsem se jen Maxem a po nepřijití MS už byla druhá čárka. Tenhle mi přijde negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8236
1.12.19 11:53

Vždyť máš negativní test, menstruaci si měla, takže těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.12.19 13:02

Na testu nic nevidím, je negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4356
2.12.19 14:10

Ahoj, druhou čárku, ale slabou tam vidím…Může to být ještě zbytkové hcg v moči, pokud jsi třeba prodělala biochemko..Nebo jen vadný test…
Asi bych to nechala plynout dál ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.12.19 15:13

Prosím o radu

Ahoj holky, včera měla dojít MS nedošla, jelikož se snažíme o miminko, udělala jsem si test ten bělejší je ze včera večer cca ve 20hodin a ten druhý je dnes ráno v půl šesté. Nevím kdy jsem měla ovulaci nesleduji se od té doby co jsem měla zamlklý potrat (září 2019)
Na těch testech vidím druhou čárku ale velmi velmi slabou, nebo si ji představuji? Já z toho šílím, poprvé se mi tohle stalo, u prvního těhotenství byli hned silné…
Děkuji za Vaše názory
Snad tam něco uvidíte :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8236
14.12.19 16:06

@Květinka90 já tam nevidím nic, ale třeba je ještě brzy. Testuj znovu za 2 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat