Těhotenský test - duchové

2
3.1.20 08:40

Těhotenský test duchy mestrulace

Dobry den, chtelq jsem se zeptat zkousrla jsem a test a vyšli mi duchy 2 ledna sem dostala menstruaci slabé druhy den silné az me boli bříško nevim jestli sem tehotna? :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1273
3.1.20 08:44

To neumíte napsat ve větách a bez chyb?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1013
3.1.20 08:48

A další test jsi nezkoušela?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4252
3.1.20 08:53
@Milck píše:
Dobry den, chtelq jsem se zeptat zkousrla jsem a test a vyšli mi duchy 2 ledna sem dostala menstruaci slabé druhy den silné az me boli bříško nevim jestli sem tehotna? :(

Duch na těhotenském testu může znamenat jak falešně pozitivní test, tak rané těhotenství. Ovšem i kdyby šlo o rané těhotenství, tak v mnoha případech skončí právě odchodem při menstruaci, prostě se neudrží.
Není zřejmé, zda byl test udělán po vynechání, zda ještě před datem očekávané MS.
není zřejmé jak dlouho by to bylo po oplodňujícím styku, jak dlouhé jsou cykly tazatelky.
Nemáme tu křišťálové koule, proto i můj příspěvek je zcela obecný.
A neodputím si to, ale také není zřejmé, v souvislosti s písemným projevem, kolik let tazatelce je. První příspěvek, dlouhé prázdniny, neúplné informace - vražedná kombinace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10697
3.1.20 08:58

@Milck nemůžeš to napsat znovu a srozumitelně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13214
3.1.20 09:02
@lachtanice86 píše:
@Milck nemůžeš to napsat znovu a srozumitelně?
:lol: :lol: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6229
3.1.20 09:26

Ne, nejsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
3.1.20 09:37

@Kskaja Ano, test jsem si dělala před než sem dostala menstruaci 2 ledna jsem to dostala slabší a dnes to mam silnější tak nevím právě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1013
3.1.20 09:44

@Milck zkus zítra nebo pozítří další test. Uvidíš zda čárka bude mizet, tak to bylo biochemické těhotenství.. Když bude sílit, tak těhotná budeš. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
642
3.1.20 09:51

To je zas materiál :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 16:30

Zdravím s přítelem se snažíme o miminko již 2 měsíce a minuli měsíc sem měla ms 4 dny což moc obvykle neni. Většinou to mám tak týden určitě. Nyní mám 7 dní do ms a otázka zní ukáže mi test čárku i před ms? Vím že je lepší počkat ale příznaky trochu mám a jsem nedockava tak budu hledat i duchy :D předem děkuji za odpověď :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 18:21

@RadunQa21 ano test ukáže i před MS ale to že se tam objeví duch neznamená že s menstruaci naděje na těhotenství neodejde. Radši bych počkala a to že minulý měsíc jsi měla MS jen 4 dny místo obvyklých 7 dní je skoro normální, tělo není stroj aby fungovalo pořád stejně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 07:13

Prosím o názor zkušených

Zdravím dámy. Mám dotaz. Co si myslíte o těchto těhotenských testech? Momentálně jsem 24. den po ovu (viz poslední dnešní test) a trošku mě ty čárky znepokojují. K doktorovi jdu příští týden. Moc děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
6229
24.1.20 09:50
@Anonymní píše:
Zdravím dámy. Mám dotaz. Co si myslíte o těchto těhotenských testech? Momentálně jsem 24. den po ovu (viz poslední dnešní test) a trošku mě ty čárky znepokojují. K doktorovi jdu příští týden. Moc děkuji za rady.

Moc nesili. Škoda že neděláš stejnou značkou. Ten poslední je jaká citlivost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 09:51
@Anonymní píše:
Zdravím dámy. Mám dotaz. Co si myslíte o těchto těhotenských testech? Momentálně jsem 24. den po ovu (viz poslední dnešní test) a trošku mě ty čárky znepokojují. K doktorovi jdu příští týden. Moc děkuji za rady.

Tak čárka tam je, taky záleží jestli jsi si 100% jistá že ovulace byla před 24 dny a taky jak se uvolňuje HCG do moči. Navíc není dobré dělat testy jiných značek, každá značka má jiné možnosti barviva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama