Těhotenský test GS při antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 14:50
Těhotenský test GS při antikoncepci

Dobrý den, beru antikoncepci při které nemám menstruaci, pouze špiním/lehce krvácím (antikoncepce Azalia). Koupila jsem si tehotensky test GS s citilivosti 10, protoze mame obavy, ze jsem tehotna (chyba v brani minipilulek a nasledny sex). Kdy si mam udelat tehotensky test? Jake mate zkusenosti? Kolik dni po sexu? Krvacela bych lehce treba 2 dny, pak nic a takhle porad dokola, kdybych opravdu byla tehotna? :think:

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 07.03.19 14:52

Teoreticky 14 dni po sexu, kontrolní bych pak udělala cca za týden

P4ja
Echt Kelišová 8575 příspěvků 07.03.19 14:53
@Anonymní píše:
Dobrý den, beru antikoncepci při které nemám menstruaci, pouze špiním/lehce krvácím (antikoncepce Azalia). Koupila jsem si tehotensky test GS s citilivosti 10, protoze mame obavy, ze jsem tehotna (chyba v brani minipilulek a nasledny sex). Kdy si mam udelat tehotensky test? Jake mate zkusenosti? Kolik dni po sexu? Krvacela bych lehce treba 2 dny, pak nic a takhle porad dokola, kdybych opravdu byla tehotna? :think:

Tak 14 dní po sexu bych řekla. Jinak těžko říct,jak to s tím krvácením je. Jak do toho bereš HA, tak to může být cokoli. Někdo krvácí i v průběhu brní, protože mu ty hormony nesedí a nebo je jich málo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 14:56
@Tichošlápek píše:
Teoreticky 14 dni po sexu, kontrolní bych pak udělala cca za týden
@P4ja píše:
Tak 14 dní po sexu bych řekla. Jinak těžko říct,jak to s tím krvácením je. Jak do toho bereš HA, tak to může být cokoli. Někdo krvácí i v průběhu brní, protože mu ty hormony nesedí a nebo je jich málo.

Děkuju :srdce:

Váš příspěvek
Reklama