Těhotenský test hodinu po limitu

Anonymní
27.6.20 15:36

Těhotenský test hodinu po limitu

Ahojky chtěla bych se zeptat vím že asi test je neplatný po limitu ale mě se udělal duch jeetli taky vidíte nikdy v životě jsem neměla ducha po limitu je to test růžový benu.co myslíte? mohlo by z toho něco být? nedelam si naděje.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9832
27.6.20 15:41
@Anonymní píše:
Ahojky chtěla bych se zeptat vím že asi test je neplatný po limitu ale mě se udělal duch jeetli taky vidíte nikdy v životě jsem neměla ducha po limitu je to test růžový benu.co myslíte? mohlo by z toho něco být? nedelam si naděje.

Jednou jsem měla možná ještě jasnějšího ducha cca půl hodiny po limitu. Těhotná jsem nebyla. Od té doby po uplynutí limitu test vyhazuju a už na něj nekoukám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1822
27.6.20 15:42

Těžko říct ducha vidím ale jestli to je těhu nebo ne ví jen bůh. Počkejte na zpoždění… Ono 8 v oribalovem letáku píši že po limitu by se nemělo odecitat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3635
27.6.20 15:50

Ne nemohlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.20 15:58

Je to blbost. Po těch 5 minutách to vyhoď. Je to zbytečný na to koukat. Já jsem měla po limitu ducha podstatně výraznějšího než ty a těhotná jsem nebyla. Ten limit není jenom tak… má svůj význam. Po limitu je to prostě neplatné, tečka.

• Nahlásit
  • Citovat
2807
27.6.20 16:21

Je to ryska. Máš ho po limitu hned vyhodit, ne ho zkoumat. :roll: Těhotná nejsi. Při obouch těhotenstvích mi naběhla druhá čárka ihned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3881
27.6.20 18:24

Kdy měla být menstruace? Test je negativní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.20 18:37

@JancaS84 Joo negativní coooze asi jste slepá. ms za 4 dny

• Nahlásit
  • Citovat
3881
27.6.20 18:43
@Anonymní píše:

Ne, slepá fakt nejsem a testovat před menstruaci je blbost. Akorát si ted vyhodila prachy za test z okna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6570
27.6.20 19:44
@Anonymní píše:

„Pozitivní těhotenský test je, jakmile je testovací čárka STEJNĚ silná/tmavá jako čárka kontrolní.“ Něco takového píšou v příbalovém letáku.

Nic takového na fotce není. Těhotná nejsi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.20 19:51

@Aletheia hmm tady je někdo 100 let za opicema píšou tam i světla čárka je pozotivni test ale to je fuk každý si myslí své.

• Nahlásit
  • Citovat
12404
27.6.20 19:51
@Anonymní píše:

Se nerozciluj. Měla si ho hned vyhodit, to za prvé, za druhé, před ms test nedělat. Tečka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12404
27.6.20 19:52
@Anonymní píše:
@Aletheia hmm tady je někdo 100 let za opicema píšou tam i světla čárka je pozotivni test ale to je fuk každý si myslí své.

Světla ano, ale tady žádná čárka není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6570
27.6.20 19:56
@Anonymní píše:
@Aletheia hmm tady je někdo 100 let za opicema píšou tam i světla čárka je pozotivni test ale to je fuk každý si myslí své.

ale hrdinko, tak zruš anonym. Protože anonym NESMÍ být využívám k urážkám. Takže si porušila pravidla anonymu a @admin by na to mohl být podobný názor. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.6.20 20:09

Jé holky, tak tam prostě chtěla najít tu čárku. Zkuste být trochu shovívavé. Je to těžké, když se třeba nějakou dobu nedaří. Tonoucí se stébla chytá a každý stojí o naději, když mu na něčem moc záleží…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama