Těhotenský test intimed, výsledek dříve než na jiných

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 18:41
Těhotenský test intimed, výsledek dříve než na jiných

Ahoj. Nenašla jsem zde nikde podobnou diskuzi ohledně mé otázky.
Vy co jste testovali testem intimed z drogerie DM. Stalo se Vám že by ukázal pozitivní výsledek dříve než třeba test od Maxe?
Na intimed testu mám sice slabší ale jasně zřetelnou čárku která byla vidět normálně v limitu a nezmizela. Zkusila jsem test od Maxe a tam zatím nic :think:
Máte někdo zkušenost a výsledek na intimed testu vám potvrdil těhotenství? :think:
Na fotce moc vidět není ????

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 7503 příspěvků 30.01.19 18:48

Tak takhle si fakt jasně zretelnou čárku nepředstavuju :roll: není to spíš ryska? Jaké máš zpoždění?? Jinak nejlepší zkušenost mám s mamatestem

Celina
Závislačka 4191 příspěvků 30.01.19 18:49

Nechápu otázku, vlevo vidím negativní test a vpravo nevím proč barevně upravený tentýž :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 12110 příspěvků 30.01.19 18:52

Je to šedivé. Podle mne ryska. Jinak taky hlasuju pro mamatest, max dělá rad duchy (výraznější než to, co mas ty teď :mrgreen: )

ugluk
Hvězda diskuse 44649 příspěvků 30.01.19 18:54

Tímhle testem jsem testovala, jen jsem ho hodila do košíku v Bille. A cca kolem očekávané MS tam byla slaboučká čárka, za další dva dny silná čárka, dál ani ničím jiným jsem netestovala. Ovšem „vidět“ na testu, co tam vidíš ty, prohlásila bych ho za negativní a hodila do koše. Pokud by MS stále nedorazila, počůrala bych za pár dní ten druhý v balení.

Janli
Kelišová 7219 příspěvků 30.01.19 18:58

Já vidím jen negativní test a to bych svůj mobil mohla používat jako profizařízení pro krotitele duchů :nevim: . Tohle opravdu pozitivní není.

karkarka
Závislačka 3188 příspěvků 30.01.19 19:00

Vzdyt je to negativní test.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 19:10

Na těch fotkách to fakt vidět není :lol: ale v reálu kouknu a vidím :lol:
Ale Navíc jsem se ptala zda má někdo zkušenosti s testy intimed, že by ukázaly výsledek dříve než jiné :think: ne jestli tam něco vidíte :D

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1551 příspěvků 30.01.19 19:22
@Anonymní píše:
Ale Navíc jsem se ptala zda má někdo zkušenosti s testy intimed, že by ukázaly výsledek dříve než jiné :think: ne jestli tam něco vidíte :D

Takže odpověď zní: mám zkušenost s těmito testy, vždy se mi zdály méně citlivé než Max, nebo mamatest. Čárka byla slabší. A když jsem těhotná nebyla, byly stejně negativní jako všechny ostatní, i jako ten tvůj.

ugluk
Hvězda diskuse 44649 příspěvků 30.01.19 19:27

Má to citlivost 25. Dr. Max test 10, čili je 2,5× citlivější. Takže pokud je na Intimedu něco, co vyžaduje úpravu fotografie, aby tam při zapojení fantazie bylo něco vidět, a na Dr. Maxovi při zapojení stejného množství fantazie není vidět nic, věřila bych Maxovi. Oba jsou baleny po dvou, takže bych za pár dní zopakovala a uvidí se.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7503 příspěvků 30.01.19 19:36
@Anonymní píše:
Ale Navíc jsem se ptala zda má někdo zkušenosti s testy intimed, že by ukázaly výsledek dříve než jiné :think: ne jestli tam něco vidíte :D

Logicky, tenhle nemá takovou citlivost, takže pokud je provádíš správně musela na maxovi být čárka vidět dřív. A tohle opravdu není pozitivní test, my tě tu nechcem nějak shazovat, ale spíš ti ušetřit zklamání. Nicméně když ob den zkusíš další test musela by tam čárka být silnější…

xxMakyxx
Závislačka 2771 příspěvků 04.02.19 21:34
@Anonymní píše:
Ahoj. Nenašla jsem zde nikde podobnou diskuzi ohledně mé otázky.
Vy co jste testovali testem intimed z drogerie DM. Stalo se Vám že by ukázal pozitivní výsledek dříve než třeba test od Maxe?
Na intimed testu mám sice slabší ale jasně zřetelnou čárku která byla vidět normálně v limitu a nezmizela. Zkusila jsem test od Maxe a tam zatím nic :think:
Máte někdo zkušenost a výsledek na intimed testu vám potvrdil těhotenství? :think:
Na fotce moc vidět není ????

Ahojky, já teda na fotce vidím dušíka :-)) Tak mě zajímal, jak ti to dopadlo? :kytka:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >