Těhotenský test je pozitivní?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 17:52
Těhotenský test je pozitivní?

Ahoj holky., dnes měla dorazit MS ale ta meska. Dělala jsem si test z raní moci viz. První test na fotce. A poté z odpolední viz. Druhý test. Porad mě bolí v podbřišku jako bych to měla dostat někdy až takové dloubani. Ovulace proběhla nejspíš cca ve dnech 13.10.-16.10., špinění žádné neprobehlo. Jen ta bolest v podbřišku a pocit na zvraceni. Jsou ty testy pozitivni.? Nemůže MS ještě dorazit? Pridavam foto.Ahoj holky., dnes měla dorazit MS ale ta meska. Dělala jsem si test z raní moci viz. První test na fotce. A poté z odpolední viz. Druhý test. Porad mě bolí v podbřišku jako bych to měla dostat někdy až takové dloubani. Ovulace proběhla nejspíš cca ve dnech 13.10.-16.10., špinění žádné neprobehlo. Jen ta bolest v podbřišku a pocit na zvraceni. Jsou ty testy pozitivni.? Zdá se mi ta čárka slabá. Nemůže MS ještě dorazit? Pridavam foto.

Reakce:

Yopii
Kecalka 187 příspěvků 28.10.18 18:00

Vypada, ze je to pozitivni, ukazuje se ti „duch“, zatim malo Hcg… za par dni uz carka bude silna :)

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 28.10.18 18:00

Ahoj, jistě jsi těhotná, ms bolest je normální. Je tu možnost že ms dorazí a vezme ,,to" sebou, ale lepší je myslet pozitivně a pomalu se radovat ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 18:04

Moc děkuji holky za odpověď :)

Janita3
Kecalka 440 příspěvků 28.10.18 18:33

Ano, testíky jsou pozitivní :hug: Každým dnem už bude čárka sílit.

S.maya
Závislačka 4307 příspěvků 28.10.18 18:33

Bolest v podbřišku je normální. Je to tím, že děloha je prokrvená a citlivější. Pokud se vajíčko zahnízdilo, tak ta bolest není předzvěst příchozí ms.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6358 příspěvků 28.10.18 18:35

Bolest je normální. A přijít ms klidně může, ale ted těhotná si

AnonymGirls
Povídálka 11 příspěvků 31.10.18 14:15

Holky, chci se zeptat. Čárka už jde pěkně vidět. Nevolnosti teda mam. Ale zaráží mě že jsem ani nesponil

AnonymGirls
Povídálka 11 příspěvků 31.10.18 14:17
@AnonymGirls píše:
Holky, chci se zeptat. Čárka už jde pěkně vidět. Nevolnosti teda mam. Ale zaráží mě že jsem ani nespinila když se uhnizdovalo mimi.

Miasofi
Kecalka 269 příspěvků 31.10.18 14:23
@AnonymGirls píše:

Já nešpinila ani u jednoho těhotenství a to čekám třetí :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >