Těhotenský test je pozitivní?

Fotoalbum tématu (90) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 17:52
Těhotenský test je pozitivní?

Ahoj holky., dnes měla dorazit MS ale ta meska. Dělala jsem si test z raní moci viz. První test na fotce. A poté z odpolední viz. Druhý test. Porad mě bolí v podbřišku jako bych to měla dostat někdy až takové dloubani. Ovulace proběhla nejspíš cca ve dnech 13.10.-16.10., špinění žádné neprobehlo. Jen ta bolest v podbřišku a pocit na zvraceni. Jsou ty testy pozitivni.? Nemůže MS ještě dorazit? Pridavam foto.Ahoj holky., dnes měla dorazit MS ale ta meska. Dělala jsem si test z raní moci viz. První test na fotce. A poté z odpolední viz. Druhý test. Porad mě bolí v podbřišku jako bych to měla dostat někdy až takové dloubani. Ovulace proběhla nejspíš cca ve dnech 13.10.-16.10., špinění žádné neprobehlo. Jen ta bolest v podbřišku a pocit na zvraceni. Jsou ty testy pozitivni.? Zdá se mi ta čárka slabá. Nemůže MS ještě dorazit? Pridavam foto.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
Reakce:
Yopii
Kecalka 319 příspěvků 28.10.18 18:00

Vypada, ze je to pozitivni, ukazuje se ti „duch“, zatim malo Hcg… za par dni uz carka bude silna :)

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1306 příspěvků 28.10.18 18:00

Ahoj, jistě jsi těhotná, ms bolest je normální. Je tu možnost že ms dorazí a vezme ,,to" sebou, ale lepší je myslet pozitivně a pomalu se radovat ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 18:04

Moc děkuji holky za odpověď :)

Janita3
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 28.10.18 18:33

Ano, testíky jsou pozitivní :hug: Každým dnem už bude čárka sílit.

S.maya
Závislačka 4389 příspěvků 28.10.18 18:33

Bolest v podbřišku je normální. Je to tím, že děloha je prokrvená a citlivější. Pokud se vajíčko zahnízdilo, tak ta bolest není předzvěst příchozí ms.

lachtanice86
Kelišová 6891 příspěvků 28.10.18 18:35

Bolest je normální. A přijít ms klidně může, ale ted těhotná si

AnonymGirls
Povídálka 15 příspěvků 31.10.18 14:15

Holky, chci se zeptat. Čárka už jde pěkně vidět. Nevolnosti teda mam. Ale zaráží mě že jsem ani nesponil

AnonymGirls
Povídálka 15 příspěvků 31.10.18 14:17
@AnonymGirls píše:
Holky, chci se zeptat. Čárka už jde pěkně vidět. Nevolnosti teda mam. Ale zaráží mě že jsem ani nespinila když se uhnizdovalo mimi.
Miasofi
Kecalka 483 příspěvků 31.10.18 14:23
@AnonymGirls píše:

Já nešpinila ani u jednoho těhotenství a to čekám třetí :palec:

Claire052
Nováček 9 příspěvků 29.11.18 11:11

Ahoj holky,
možná mám trochu hloupý dotaz, ale docela mne to hlodá..
Dnes jsem poprvé zkoušela těhotenský test. Nějak nevím, zda ho považovat za negativní či pozitivní. Na fotce jsou jakoby vidět dvě čárky, ale obě dvě v jednom chlívečku. Měly by být dvě, ale každá v jiném, že? Z návodu jsem jaksi nevyčetla, jak brát to, když jsou takhle dvě v jednom. Viz fotky…
Za jakékoliv Vaše názor, postřehy budu moc ráda :)

Janita3
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 29.11.18 11:44

Teda to máš zajímavý digitální :think: V tom kulatém okénku se tedy nic nezobrazuje? Vidím jen odlesk. Každopádně můj názor je, že asi půjde o vadný testík, když ty čárky jsou takové posunuté :nevim: Za mě ale i tak prostě vidím dvě, což je pozitivní testík :dance:

Claire052
Nováček 9 příspěvků 29.11.18 12:28

@Janita3 V kulatém okénku se nic právě neukázalo, tak mi to přijde divné… Zkusím to ještě s nějakým jiným. Dokud ty dvě neukáže další, tak tomu stejně nebudu přikládat nějakou větší váhu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 17:59
Je pozitivni?

Dneska jsem si udelala test,myslite ,ze je to pozitivni? Mam PCO a antikoncepci jsem vysadila teprve pred 3 mesici..

Janita3
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 03.12.18 19:35
@Anonymní píše:
Dneska jsem si udelala test,myslite ,ze je to pozitivni? Mam PCO a antikoncepci jsem vysadila teprve pred 3 mesici..

No jejej, jasně, že pozitivní :dance: Ještě záleží, kdy jsi testovala, ale počítám, že až po termínu menstruace, když máš tak krásný čárky :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >