Těhotenský test - kdy si ho můžu udělat?

Anonymní
23.7.19 10:24

Těhotenský test-kdy si ho můžu udělat?

Ahoj, potřebovala bych radu..
Před týdnem jsem si udělala těhotensky test a byla tam jedna slabší, blbě viditelná čárka.
Někde jsem četla že to může znamenat těhotenství ale může to být i jen změna hormonů před ms,3 dny na to jsem ms dostala ale byla slabší a nebolelo mě břicho (mívám bolesti a silnou ms, vždycky).
Dnes mi má ms skončit, kdy nejdřív bych si test mohla udělat znovu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13268
23.7.19 10:26

Jak jako že na testu byla jedna čárka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.19 10:27
@lachtanice86 píše:
Jak jako že na testu byla jedna čárka?

Byli tam samozřejmě 2 blbě jsem to napsala, ale ta druhá byla slabší, blbě viditelná

• Citovat
  • Nahlásit
15533
23.7.19 10:33

Klidně udělej teď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.7.19 10:35
@Anonymní píše:
Před týdnem jsem si udělala těhotensky test a byla tam jedna slabší, blbě viditelná čárka.
Někde jsem četla že to může znamenat těhotenství ale může to být i jen změna hormonů před ms,3 dny na to jsem ms dostala ale byla slabší a nebolelo mě břicho (mívám bolesti a silnou ms, vždycky).
Dnes mi má ms skončit, kdy nejdřív bych si test mohla udělat znovu?

No tak test si udělej hned. Jestli tam byla slabá čárka, tak teď už bude silná, pokud to nebylo biochemické…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5091
23.7.19 10:37

Udělej si ho hned. Pokud bys byla těhotná tak bude čárka silnějsí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1644
23.7.19 13:25

Otázka je proč dělat test když byla MS?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
23.7.19 13:30

@skorotehotna těhotenství nemusí odejit s ms, zvláště, když měla jiný průběh než běžně. Pokud test sílí nebude od věci se objednat k lékaři

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11472
23.7.19 14:29
@Anonymní píše:
Dnes mi…jen tak před ms nemůžeš mít pozot má ms skončit, kdy nejdřív bych si test mohla udělat znovu?
.

no tak pokud před týdnem si měla slabé // tak ted už by měla být skoro stejně silná jako kontrolní..
jinak jen tak před ms nemůžeš mít pozitivní test..test reaguje na HCG a ten hormon mají těhotné..někdy se stane že máš před ms // ale bohužel s ms to odejde proto se testy mají dělat po vynechání…
ale někdo může mít ms v prvním trimestru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama