Těhotenský test - kdy si ho můžu udělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 10:24
Těhotenský test-kdy si ho můžu udělat?

Ahoj, potřebovala bych radu..
Před týdnem jsem si udělala těhotensky test a byla tam jedna slabší, blbě viditelná čárka.
Někde jsem četla že to může znamenat těhotenství ale může to být i jen změna hormonů před ms,3 dny na to jsem ms dostala ale byla slabší a nebolelo mě břicho (mívám bolesti a silnou ms, vždycky).
Dnes mi má ms skončit, kdy nejdřív bych si test mohla udělat znovu?

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8964 příspěvků 23.07.19 10:26

Jak jako že na testu byla jedna čárka?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 10:27
@lachtanice86 píše:
Jak jako že na testu byla jedna čárka?

Byli tam samozřejmě 2 blbě jsem to napsala, ale ta druhá byla slabší, blbě viditelná

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 23.07.19 10:33

Klidně udělej teď

Freaky Duplex
Povídálka 50 příspěvků 23.07.19 10:35
@Anonymní píše:
Před týdnem jsem si udělala těhotensky test a byla tam jedna slabší, blbě viditelná čárka.
Někde jsem četla že to může znamenat těhotenství ale může to být i jen změna hormonů před ms,3 dny na to jsem ms dostala ale byla slabší a nebolelo mě břicho (mívám bolesti a silnou ms, vždycky).
Dnes mi má ms skončit, kdy nejdřív bych si test mohla udělat znovu?

No tak test si udělej hned. Jestli tam byla slabá čárka, tak teď už bude silná, pokud to nebylo biochemické…

Náměsíčná
Závislačka 4537 příspěvků 23.07.19 10:37

Udělej si ho hned. Pokud bys byla těhotná tak bude čárka silnějsí.

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 23.07.19 13:25

Otázka je proč dělat test když byla MS?

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 23.07.19 13:30

@skorotehotna těhotenství nemusí odejit s ms, zvláště, když měla jiný průběh než běžně. Pokud test sílí nebude od věci se objednat k lékaři

Kajka9
Kelišová 5760 příspěvků 23.07.19 14:29
@Anonymní píše:
Dnes mi…jen tak před ms nemůžeš mít pozot má ms skončit, kdy nejdřív bych si test mohla udělat znovu?
.

no tak pokud před týdnem si měla slabé // tak ted už by měla být skoro stejně silná jako kontrolní..
jinak jen tak před ms nemůžeš mít pozitivní test..test reaguje na HCG a ten hormon mají těhotné..někdy se stane že máš před ms // ale bohužel s ms to odejde proto se testy mají dělat po vynechání…
ale někdo může mít ms v prvním trimestru

Váš příspěvek
Reklama