Těhotensky test, když nemám menstruaci?

Anonymní
14.1.21 19:49

Tehotensky test kdyz nemam menstruaci

Ahoj holky, kdyz jste jeste nedostali menstruaci po porodu a meli jste tuseni, ze jste tehotny, kdy jste si delali těhu test? Asi pred cca 4tydny me zaclo bolet v podbrisku hlavne na jedne strane, minuly tyden jsem sla k lekari. Delal ultrazvuk, tam nic, nízká sliznice, tehotenstvi vyloučil, pak vysetreni na křesle- strasna bolest leve strany, mensi bolest prave. Dostala jsem leky na zanet močových cest. Ty mi na 5 dni zabrali. 6ty den me zase zaclo bolet na leve strane, predevcirem uz i pocit na zvraceni( trva furt), od vcera občasna bolest prsou( kojim), koprivka na ruce. Volala jsem lekari, zmenil mi antibiotika. Po cele 4 tydny jsem si odstupem delala testy. Vsechny negativni. Akorat jeden duch(mamatest), ale kdyz jsem si po dvou dnech udelala jiny- Byl negativni. Ja uz si snad myslim, ze jsem si to vsugerovala🤦‍♀️.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
708
14.1.21 20:09

Proč pořád testuješ? U doktora jsi byla, ten těhotenství vyloučil. Jestli chceš jistotu, zajdi jako samoplátce na krev, než lovit duchy. Ty chceš otěhotnět tak brzy po porodu?

Příspěvek upraven 14.01.21 v 20:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8629
14.1.21 20:11

Jo vsugerovala sis to. Těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14751
14.1.21 20:15

Kdyby to bylo těhotenství, test by to ukázal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
14.1.21 20:21
@Jolka86 píše:
Proč pořád testuješ? U doktora jsi byla, ten těhotenství vyloučil. Jestli chceš jistotu, zwjdi jako samoplátce na krev, než lovit duchy. Ty chceš otěhotnět tak brzy po porodu?

Ja jsem proste padla😂. Rikala jsem si, treba bylo brzo testovat, atd atd. Chlap uz se mi taky smeje. Prave, ze ne, dva raubiri mi staci a treti neplanujeme. Proto se stresuju jak nejaka 15ctka 😂.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
14.1.21 20:22
@karkarka píše:
Jo vsugerovala sis to. Těhotná nejsi.

Horsi spis je, jak to ted z ty hlavy dostat🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
14.1.21 20:24
@lachtanice86 píše:
Kdyby to bylo těhotenství, test by to ukázal

To mi je jasny, jen jsem si rikala, ze jsem mohla testovat treba brzo😂. Ale jelikoz je mi k na zvraceni, tak to by byl min 4-5tt a to uz by test ukazal. Spis ta nauzea je nežádoucí účinek antibiotik, a nebo jak psala vis, mam to vsugerovany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat