Těhotenský test, který slábne

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 16:59
Tehotenský test který slábne

Ahoj holky. Obracím se na Vás s dotazem. Před týdnem se mi na tt objevil duch,, a za ten týden pěkně zesílil, viz na fotce nahoře. Dnes jsem si ho udělala pro jistotu znovu, a přijde mi, že je čárka slabší. Vyfotila jsem po zaschnutí, aby byl viděl rozdíl. Mám teď docela obavy, že se miminko nevyvíjí. Stalo se Vám to některé, a dopadlo ro dobře? Je to moje první těhotenství, tak jsem nervózní. Testy jsou dělaný oba odpoledne, protože mám mezi nočníma, ale před testem jsem nepila.
Omlouvám se za anonym, ale zatím nechci, aby to někdo věděl.

:,(
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinerozand
Závislačka 4059 příspěvků 25.11.18 17:02

Neni to dobre znameni. Muzes bud dal testovat doma, nebo jit na krev obden.

Mala.ještěrka
Kecalka 348 příspěvků 25.11.18 17:03

A měla jsi stejnou značku testu? Ale i kdyby ne, tak pokud testuješ odpoledne, tak bych si z toho asi nedělala těžkou hlavu. Třeba si každý den jinak pila, byla různě často močit atd.

lachtanice86
Kelišová 6927 příspěvků 25.11.18 17:03

To ti stejne nikdo nerekne. U nekoho to nic neznamená, u nekoho to nevyslo. Navic zalezi i kolik si toho vypila, kolikrat si byla na toalete. Netestuj a pockej na kontrolu u dr nebo jdi na krev jako samoplatce

Mala.ještěrka
Kecalka 348 příspěvků 25.11.18 17:10

Udělej si další zítra z první ranní moči. Měl by být silnější než ten nejstarší

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 17:11

Holky, díky za odpovědi. Napís jsem se akorát ráno, pak jsem šla siat, a test jsem si dělala ve 2 odpoledne, mezitím nic. Je ale pravda, že jsme se s přítelem ráno , :hug: , nemohlo by na to vliv mít sperma, co ve mě zůstalo ? Omlouvám se za detailní popis.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 17:19

Vůbec si s tím nedělej hlavu ! Koncentrace v moči je pokaždé maličko jiná. Ne každý má jako své maximum plně vybarvený test, někdo až při tisícových hodnotách… Já mám vyzkoušené, že všechny moje testy 100-1000 j hcg vypadají takto, více už se nezabarvují, a někdy jsou vidět více, jindy lépe.

Absolutně vůbec se neplaš, je to prakticky „stále stejný“ test, a sílit ti už opravdu ani více nemusí. Pokud chceš být úplně klidná, skoč si raději na test z krve, následně ho za dva dny zopakuj, to ti poskytne informační hodnotu.

A sperma opravdu nevadí :) Kolik jsi DPO?

Meily
Kecalka 307 příspěvků 25.11.18 17:19

Já si myslím, že je to pozitivní test a jestli je slabší čárka tak to neznamená že je něco v nepořádku. ;) Tak zajdi dřív na gyndu ať si klidnější, ale síla čárky ti nemá ukazovat jestli je dítě v pořádku nebo ne. Ale jestli jsi nebo nejsi těhotná.

lachtanice86
Kelišová 6927 příspěvků 25.11.18 17:28
@Anonymní píše:
Holky, díky za odpovědi. Napís jsem se akorát ráno, pak jsem šla siat, a test jsem si dělala ve 2 odpoledne, mezitím nic. Je ale pravda, že jsme se s přítelem ráno , :hug: , nemohlo by na to vliv mít sperma, co ve mě zůstalo ? Omlouvám se za detailní popis.

A jak by případne sperma mohlo ovlivnit moč?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 17:32
@Anonymní píše:
Vůbec si s tím nedělej hlavu ! Koncentrace v moči je pokaždé maličko jiná. Ne každý má jako své maximum plně vybarvený test, někdo až při tisícových hodnotách… Já mám vyzkoušené, že všechny moje testy 100-1000 j hcg vypadají takto, více už se nezabarvují, a někdy jsou vidět více, jindy lépe.

Absolutně vůbec se neplaš, je to prakticky „stále stejný“ test, a sílit ti už opravdu ani více nemusí. Pokud chceš být úplně klidná, skoč si raději na test z krve, následně ho za dva dny zopakuj, to ti poskytne informační hodnotu.

A sperma opravdu nevadí :) Kolik jsi DPO?

Já právě netuším, ale podle všechno jsem musela mít opožděnou ovu, takže myslím, že teď 22DPO.
Takže myslíš, ze muzu byt v pohodě ? ;)

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 4059 příspěvků 25.11.18 17:34
@Anonymní píše:
Holky, díky za odpovědi. Napís jsem se akorát ráno, pak jsem šla siat, a test jsem si dělala ve 2 odpoledne, mezitím nic. Je ale pravda, že jsme se s přítelem ráno , :hug: , nemohlo by na to vliv mít sperma, co ve mě zůstalo ? Omlouvám se za detailní popis.

Nemohlo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 17:34
@Meily píše:
Já si myslím, že je to pozitivní test a jestli je slabší čárka tak to neznamená že je něco v nepořádku. ;) Tak zajdi dřív na gyndu ať si klidnější, ale síla čárky ti nemá ukazovat jestli je dítě v pořádku nebo ne. Ale jestli jsi nebo nejsi těhotná.

Já právě ani nemám příznaky, podle kterých bych se řídila. Jediné, že mám o číslo zvětšena prsa, jinak nemám od začátku nic.

Luciusek86
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 25.11.18 17:46

Nechci te plasit ale kdyz jsem mela takove testy tak to bylo vzdy biochemicke tehotenstvi. Hodne stesti :kytka:

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 4059 příspěvků 25.11.18 17:53
@Anonymní píše:
Já právě ani nemám příznaky, podle kterých bych se řídila. Jediné, že mám o číslo zvětšena prsa, jinak nemám od začátku nic.

Ridit se priznaky ani nejde. Meni se, prichazi a odchazi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 17:54

Mne tedy biochemická těhotenství nedělala až takové čáry, byly to spíše tmavší stíny.
Jen pro porovnání, takhle vypadá zbarvený test u mne, když mám koncentraci 103j, což rozhodně biochemické není.

Určitě buď naprosto v klidu, síla čárky se dá brát pouze orientačně. Něco jiného je, kdyby několik dní za sebou stále slábla, to by nebylo dobré, ale tohle mi opravdu přijde naprosto ok.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >