Těhotenský test LifeCare z Action - zkušenosti?

Anonymní
31.5.21 10:17

Těhotenský test LifeCare z Action - zkušenosti?

Krásný den přeji.

Mám dotaz, jestli je tu někdo, kdo už zkoušel těhotenský test LifeCare z Actionu a jaké máte zkušenosti?

Já zakoupila obě citlivosti - 10 a 25

Dnes ráno jsem provedla test s vyšší citlivostí 10 a je negativní, ale jsem 4 dny před MS, tak nevím, jestli je ještě nějaká šance a mám zkusit znovu, nebo je tu někdo, komu by test ukázal dvě čárky i po limitu, případně po jak dlouhé době? :( :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1129
31.5.21 10:18

Však jsi před MS. Testuj až ti vynechá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1515
31.5.21 10:22

Nezlob se na me, ale tady je to jak s blbeck*ma uz! 8o Precti si stejnou diskuzi ze vcera nebo ze soboty nebo z pátku a budes vedet odpoved na svuj dotaz. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 10:24

@Dara90 Děkuji za reakci. Samozřejmě vím, že se má testovat až po vynechané MS a to z mnoha důvodů… Bohužel mi to ale nedalo, protože už přes týden se cítím, jak kdyby mě někdo praštil palicí… Jsem hrozně unavená, bolí mě nohy, od včerejška i záda, hořím a mám teplotu stále zvýšenou 37,1-37,3 a to se mi nikdy nestalo… :nevim: Nemocná nejsem. Prsa už taky bolí, asi 3. den, ale to může být k MS…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 10:25

@DandátkoP To se na mě nezlob ty, ale mě zajímalo, jestli tady má některá zkušenost s tímto testem LifeCare… To se toho snad tolik nestalo, ne? Máš s ním zkušenosti, když se tak ozýváš? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
1129
31.5.21 10:33
@Anonymní píše:
@Dara90 Děkuji za reakci. Samozřejmě vím, že se má testovat až po vynechané MS a to z mnoha důvodů… Bohužel mi to ale nedalo, protože už přes týden se cítím, jak kdyby mě někdo praštil palicí… Jsem hrozně unavená, bolí mě nohy, od včerejška i záda, hořím a mám teplotu stále zvýšenou 37,1-37,3 a to se mi nikdy nestalo… :nevim: Nemocná nejsem. Prsa už taky bolí, asi 3. den, ale to může být k MS…

Příznaky mít můžeš, ale MS ti může stejně dorazit, tak testuj až ti vynechá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1515
31.5.21 10:37
@Anonymní píše:
@DandátkoP To se na mě nezlob ty, ale mě zajímalo, jestli tady má některá zkušenost s tímto testem LifeCare… To se toho snad tolik nestalo, ne? Máš s ním zkušenosti, když se tak ozýváš? Děkuji.

Nepises ani, kdy jsi mela ovulaci, nekdo ma pozitivni test tyden pred MS a nekdo tyden po MS. Je jedno jakym testujes testem, vsechny ukazou tehotenstvi. Kdyz chces nahanet duchy, kup si klasicky papirkovy mama test, ma nejvic barviva a ukazuje carky nejdriv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.21 10:40

@DandátkoP Děkuji moc za radu. :palec: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie