Těhotenský test Medpharma - zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MSM20
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 03.12.18 14:24
Tehotensky test Medpharma zkusenost

Holky mate nekdo zkusenosti s timhle testem? Jako treba ze by nekomu vychazel negativni ikdyz jste jine testy mely pozitivni?

Reakce:
Nicky B
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 03.12.18 15:41

Ano, v rané fázi jsem už dva dny měla duchy na Dr. Max, Medpharma zůstávala zatytě bílá. Později už neposloužím, nové jsem nekoupila :)

MSM20
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 03.12.18 16:45

Ja delala dnes dva a oba negativni. Jsem 12dpo a dnes mam uplne tak zvlastni pocit jako bych mela kocovinu, je mi slabo unaveno a tak celkove divne. Myslela jsem ze tam proste druha musi byt a ono nic.

Příspěvek upraven 03.12.18 v 16:46

MSM20
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 03.12.18 16:45

@Nicky B
A kolik dni po ovu jsi testovala?

Nicky B
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 03.12.18 17:12

Prvního ducha jsem měla 11 DPO, ale je to individuální ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >