Těhotenský test - můžu se radovat?

Anonymní
30.9.19 19:39

Tehotensky test muzu se radovat?

Ahoj prosím o radu. Dnes nebo zítra mi má dorazit menstruace, ale od včerejška je mi špatně a bolí mě břicho, tak jsem si navecer udělala test a do minuty tam byla druhá čárka. Myslíte že se můžu radovat, nebo že by test mohl být vadný? Přikládám foto testu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3119
30.9.19 19:41

Jestli to mas teprv dostat, tak se honem poradne „opij“. Bude to na dlouho posledni alkohol, co si das.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1075
30.9.19 19:44

Já myslím že se můžeš radovat :dance: :dance:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
30.9.19 19:44

@kacakaca:D :D teď jsi mě pobavila… Hrozně se bojím jsem po dvou zt a teď už nám to zase rok nejde a na gynde jsem dostala poslední měsíc a pak by nás poslala do CARU, tak snad to konečně dopadlo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
30.9.19 19:45

Vadny test neeeee… Myslím, ze je tam jasna druha carka. Ja bych nevydržela a testovala zitra znovu, jako jen pro jistotu. Preji at to pokracuje, tak jak ma… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.19 19:47

Děkuji moc za podporu, právě že se nemůžu dočkat rána :D

• Citovat
  • Nahlásit
3119
30.9.19 19:56
@tea.terka píše:
@kacakaca:D :D teď jsi mě pobavila… Hrozně se bojím jsem po dvou zt a teď už nám to zase rok nejde a na gynde jsem dostala poslední měsíc a pak by nás poslala do CARU, tak snad to konečně dopadlo :)

Ja mam prvni dite z pateho tehotenstvi :?. Dost mi na nervy pomahalo predstavovat si, jake to bude, az tu bude s nami, malovat si jediny mozny scenar. Ale to az u tretiho, u te prvni jsem jancila strachy, ktery tyden to skonci tentokrat. Zahod testy, nezkoumej silici carku, zkus to pustit z hlavy, uklid poradne domov, chod na prochazky, chovej se k sobe jako spravna tehotna. Ty prvni mesice jsou velmi narocne na psychiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
30.9.19 20:06
@Anonymní píše:
Ahoj prosím o radu. Dnes nebo zítra mi má dorazit menstruace, ale od včerejška je mi špatně a bolí mě břicho, tak jsem si navecer udělala test a do minuty tam byla druhá čárka. Myslíte že se můžu radovat, nebo že by test mohl být vadný? Přikládám foto testu
krásná druhá čárka…moc gratuluju :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.19 20:12

Všem moc děkuji za podporu, zítra zavolám doktorce kvůli prášku co mi nasadila minulý týden (metformin) zda ho mám užívat dal a nebo vysadit a pak budu čekat na vyšetření 🙂 snad to už tentokrát vyjde 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
287
30.9.19 20:40

Taky vidím nádheru :D gratuluji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1823
30.9.19 20:49
@Anonymní píše:
Všem moc děkuji za podporu, zítra zavolám doktorce kvůli prášku co mi nasadila minulý týden (metformin) zda ho mám užívat dal a nebo vysadit a pak budu čekat na vyšetření 🙂 snad to už tentokrát vyjde 🙂

Vyhod ho.. Pokud jsi ho dostala na PCO, tak uz netreba.

Prostupuje placentou a nejedla bych ho.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.19 20:55

Dala mi ho jako další pokus k otěhotnění tak si myslím, že teď ho už brát nemusím :)

• Citovat
  • Nahlásit
37
1.10.19 15:59

Ahoj holky, mam dotaz…
Mam zpozdeni 3 dny. Vcera odpoledne jsem si delala test a ani ne za minutu byl test pozitivni. Dnes rano jsem zkousela druhy a ten taktez. Byla jsem rovnou u doktorky, ale bohuzel na ultrazvuku jeste nic nevidela. :(
O to nejde, chapu, ze muze byt jeste brzo, spis me hrozne znepokojilo, ze rikala, at prijdu tedy za tyden… ze o tehotenstvi se jedna, ale tim, ze tam jeste neni ni videt mohlo by jit I o mimodelozni. Taky pak teda dodala, ze by to ale melo byt v poradku, ze sliznice vypada dobre.
Ale stejsem jsem porad takova nesva a asi dokud nebudu mit 100% potvrzeni, tak jsem furt takova v nervech.
Mimochodem o miminko jsme se snazili presne rok, kdyz to najednou vyslo :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.10.19 21:52

@Makak1993 :srdce: krásnĕ pozitivní testik určitě bude vše o. k :srdce: dejte pak vědět budu držet všechny palce já to měla podobne a teď jsem 22tt a čekáme chlapečka, takže druhý synek by se měl narodit koncem ledna, Jinak u prvního syna jsme se snažili měla jsem předním 1ZT podruhé samovolny potrat :-( a po 3 letech snažení čekáme 2 syna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.10.19 04:50

Holky prosím o radu, nechci vypadat, jako nějaká hysterka, ale mám opravdu strach zda je vše v pořádku. Můžete prosím posoudit zda čárka na testu síly? Dva nahoře jsou z 30.9 prostřední 1.10 večer a úplně dole dnes ráno 2.10 dnes je to 32dc (na testu se čárka vždy objeví do minuty, u minulých nepovedených tehu, tam ta čárka byla hned)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat