Těhotenský test negativní a sen o pozitivním tt

Anonymní
24.10.20 09:28

Těhotenský test negativní a sen o pozitivním tt

Ahoj holky chci se zeptat jsem 49DC nevím kdy byla ovulace a ani nevím jestli vůbec byla
Ale chci se zeptat v noci se mi zdál sen že jsem si dělala těhotenský test a byl pozitivní a tak jsem udělala i jeden teď ráno a byl negativní ale v noci jsem vypila tak 1,5 perlivé vody (mezi 5-6)může to nějak ovlivnit výsledek nebo ne?😇

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5533
24.10.20 09:35

Mě se zdálo, že sem vyhrála milion. Nejde o to co vypijes, ale kdy se vymocis. Jak dlouhý máš cylky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
24.10.20 09:41

Ten sen, tam se odrazila tvá touha otěhotnět. Moc si to přeješ, ale cyklus máš asi nepravidelný, ovulace nevíš jestli byla.
Jestli chceš pravdu, v týdnu zajdi na krev, budeš mít jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60894
24.10.20 10:16

Mě už se zdálo věci :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3782
24.10.20 10:16

Sny jsou jen sny… přece sama musíš vědět, že je to absolutní hloupost. Zajdi si na krev, pokud chceš mít jistotu. Nicméně pokud nevíš, kdy máš ovulaci, tak se těžko soudí cokoliv u tak dlouhých cyklů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 10:22

@Jolka86 miminko nechceme a neplanujeme takze touha tam asi neni :wink: cykly mam kolem 33 dni
Otazka zněla jestli to ovlivní piti pres noc 😃
Nekde jsem cetla ze ano
A ja na sve sny verim :) nekdy to co předpovídají se pravdu stane takze u me to jako hloupost nezni ale dekuju za odpoved na sen misto opravdové otazky 🤪 😂

• Citovat
  • Nahlásit
301
24.10.20 10:27
@Anonymní píše:
@Jolka86 miminko nechceme a neplanujeme takze touha tam asi neni :wink: cykly mam kolem 33 dni
Otazka zněla jestli to ovlivní piti pres noc 😃
Nekde jsem cetla ze ano
A ja na sve sny verim :) nekdy to co předpovídají se pravdu stane takze u me to jako hloupost nezni ale dekuju za odpoved na sen misto opravdové otazky 🤪 😂

Tak, proč ho zmiňuješ? Jistě, že 1,5l za hodinu ovlivní výsledek. Ty se rozepisuješ o pozitivním testu ve snu, pak nadáváš, když na to někdo zareaguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 10:31

@Jolka86 kdo nadává? Jen jsem zmínila duvod proc jsem si test sla delat 😃

• Citovat
  • Nahlásit
1690
24.10.20 10:51

Těhotenství ve snu prý znamená, že ti do života vstoupí něco nového.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2971
26.10.20 20:39

@stín katedrál me se v srpnu dva dny před ovulaci zdál živý sen, ze mám pozitivní test s dalnicema a bude to holka. Jsem 12tt a uvidime jestli klapne i ta holka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 08:38

@hospodki nekdy sny opravdu ukazuji jestli se to opravdu stane tak uvidime jestli i u me nebo me jen sen chtel přivést k myšlence o miminku 😇

• Citovat
  • Nahlásit
4
7.11.20 10:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky chci se zeptat jsem 49DC nevím kdy byla ovulace a ani nevím jestli vůbec byla
Ale chci se zeptat v noci se mi zdál sen že jsem si dělala těhotenský test a byl pozitivní a tak jsem udělala i jeden teď ráno a byl negativní ale v noci jsem vypila tak 1,5 perlivé vody (mezi 5-6)může to nějak ovlivnit výsledek nebo ne?😇

Ahoj dej vědět jestli se ti sen vyplnil☺️docela mě to zajímá, jestli fakt takové sny fungují u každého ☺️
Mě se před nedávnem zdálo to samé že jsem držela v ruce pozitivní test druhá čárka že byla slabá ale byla☺️ráno jsem na netu hledala různé diskuze co může takový sen znamenat a hodně žen psalo že většinou pak doopravdy těhotné byly, a jelikož jsem to měla neustále v hlavě tak jsem si ho zkusila udělat, vyšel mi negativní ale týden nato když jsem testovala znovu tak sem už měla dvě čárky sice druhou slabou ale měla ji☺️takže ano mě se sen úplně přesně vyplnil a teď sem 8tt☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2361
7.11.20 10:11

A mne se treba zdalo, ze se babicciny kocky zmenily v hodne veliky chlupaty pavouky. A jak jsem ty kockopavouky chovala v naruci, tak se mi desne lepily na svetr. Mam se bat? Co to tak asi znamena? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8212
7.11.20 11:10
@bobulka88 píše:
A mne se treba zdalo, ze se babicciny kocky zmenily v hodne veliky chlupaty pavouky. A jak jsem ty kockopavouky chovala v naruci, tak se mi desne lepily na svetr. Mam se bat? Co to tak asi znamena? :lol:

No to nevím, ale jako sen je to super. mě se zdálo že souložim s bradem pittem. Tak teď čekám, kdy se to splní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2361
7.11.20 11:16
@karkarka píše:
No to nevím, ale jako sen je to super. mě se zdálo že souložim s bradem pittem. Tak teď čekám, kdy se to splní.

Pozor. Tam je dulezity, jestli ten Brad byl aktualni, nebo jeho mladsi verze. :think: By ses taky nemusela dockat, ze jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama