Těhotenský test negativní týden po ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 16:06
Těhotenský test negativní tyden po ovulaci

Dobrý den pane doktore, chci se zeptat. od 1.10 večer do 6.10. Ráno jsem měla MS první dny byly silné. Jelikož jsem byla měsíc od vysazení prášku tak, MS se dostavila skoro ve stejný termín jako vždy. Hned toho 6.10. Večer jsme měli s přítelem sex s tím, že ejakuloval do mě. Pote v dalším týdnu 4× sex a sobota 13.10. Jsem měla večer úplně na toaletnim papíře úplně čirý, průhledny táhly hlen který nezapachal. Bylo to jen když jsem se utrela a bylo toho poměrně hodně toto trvalo do neděle někdy do odpoledne. Jindy jsem tohle nikdy neměla. Mívám jen bílý výtok ale ne v takové míře. V neděli večer-noc 14.10.prisli velké bolesti do podbřišku bolest stridala pravou a levou stranu. Poté mě to bolelo ikdyž jsem zatnula sval nebo i při chuzi. Trvalo to jen tu noc. Ráno už to bylo dobré. Tak jsme měli s přítelem opět sex asi 4×. Po 2 dnech se objevil bílý výtok ale opravdu jen malinko (jen malá skvrnka na kalhotkách) a do toho velmi citlivé bradavky a tlak v prsou a pocit těžkosti a pocit že se mi zvětšily. Občas mě pichne v podbřišku. Cca za 8 dnů by se měla dostavit MS. Bude to 2 měsíc od vysazení antikoncepce. S přítelem se snažíme o miminko. Tak bych byla ráda kdyby se MS nedostavila :( Zatím žádné špinění jen občas bolest v podbřišku a pocit na zvraceni. Test jsem si dělala dnes 23.10. V poledne a byl negativní. Kdyby byla tedy ovulace tedy cca toho 14.10-16.10. Je to ještě brzo na test? Sex jsme měli několikrát před i po ovulaci. Zaskočil mě ten pruhledny hlen nikdy jsem ho neměla. Děkuji za odpověď.

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10862 příspěvků 23.10.18 16:09

Sice nejsem dr, ale umím číst a tak vím, ze testovat se ma v den vynechane ms. Nedockavci testují dříve, první čárky jsou ale většinou az kolem 10dpo. Takže testujes zbytecne brzy.

blumen
Hvězda diskuse 42607 příspěvků 23.10.18 16:12

@Tichošlápek presne tak ! A zbytecne moc se pozorujes.

Janli
Kelišová 6244 příspěvků 23.10.18 16:34

Milá pacientko, evidentně patříš k těm, co zásadně nečtou návody k použití. Na těhotenských testech je jasně napsáno - testovat v den vynechané menstruace!

rozand
Závislačka 3375 příspěvků 23.10.18 16:56

Tak v bodech:

1. Při braní HA jsi žádnou menstruaci neměla.
  2. Ano, je brzy na test.
  3. Když vysadíš něco, co ti uměle udržovalo hladinu hormonů, lze očekávat různé tělesné změny, včetně změn hlenu (například proto, že by ideálně měla naběhnout ovulace, kterou při braní HA taktéž žena nemá). Bolavá prsa, podbřišek atp., to vše k těm změnám patří.
  4. Při MS není pravděpodobné otěhotnění.
  5. Týden po sexu nemůžeš mít těhotenské příznaky.

lachtanice86
Kelišová 6623 příspěvků 23.10.18 16:59

Zakladatelko a četla sis návod u toho testu? Píšou testovat v den vynechane ms.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >