Těhotensky test - Několikátý den stále slabá druhá čárka

5
19.3.21 14:35

Tehotensky test - Několikátý den stále slabá druhá čárka

Ahoj děvčata, jelikož tady se ví všechno, rozhodla jsem se zaregistrovat a zjistit, zda měl někdo stejnou zkušenost. :D Pročítala jsem si i jiná podobná vlákna s touto tématikou, ale přeci jen bych se zeptala na svůj konkrétní stav.

Jsem dneska 35. Den cyklu, zpoždění cca 5 dní. 3. Den testování a čárka je pořád hodně slabá. U prvního jsem podle mého měla už v den vynecháni jasné 2 čárky.

Měla jste některá něco podobného a nakonec z toho „neco“ bylo a nebo to vypadá, že tohle nedopadne?

Moc děkuji za jakoukoliv reakci, pokusím se vložit i foto. Odshora dolů jdou ty testy po sobě. A ano, neměla bych testovat jak dívá takhle moc, ale je to trochu prekvapko, tak než s tím půjdu za manželem, chci mít trochu jistotu, že se opravdu něco děje. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5
19.3.21 14:38

Tady foto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7749
19.3.21 14:43

Všechno z ranní moči?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
19.3.21 14:48

Když to vezmu od shora tak 1. Ranní moc ve středu,3. Ranní moc včera, 5. A 6. Dneska, poslední dole je teď odpo. Ale já obecne málo piju a teď tyhle 2 dny snad ještě méně, takže ostatní jsou z moci rovněž hodně koncentrované.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
19.3.21 14:51

Ja ani vlastně nevím kdy se tohle stalo :D navíc jsem tento měsíc í myslela, že jsem ani ovulaci neměla, protože po prvním porodu mám pokaždé jasné ovulacnim bolesti a tento měsíc nic tak jsem si říkala že „aha, něco je jinak“..No a teď si říkám „AHA“ znovu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
19.3.21 14:54

Když mi test nesílil, bylo to biochemické těhu. Ale držím pěsti! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10394
19.3.21 15:14

@Kokoloko ono je strašně problém toto porovnávat, protože máš pokaždé jinou značku testu a každý má jiné množství barviva, pokud chceš porovnat, tak jedině testy stejné značky, proto ti to přijde že nesílí a nejlépe co 2 dny testovat ať jde vidět progres

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
19.3.21 15:20

Jj vím že by testy měly být stejně značky, bydlíme ale na malomeste a jsem rada ze v místní lékárně mají vůbec něco. Ale v pondělí musím k zubaři tak se vybavim lépe a uvidíme. ;)

No procitam si další diskuse, je to fakt na to hodit si korunou jak ty výsledky interpretovat, tak asi budu muset čekat, ukáže čas. Zkusím si ještě před kontrolou u doktora zajít na odběr krve jako samoplatce, treba se dozvím víc.

Díky moc za reakce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
19.3.21 15:53

Taky si myslím, že to je těmi různými značkami. Čárka se mi zdá nejsilnější hned ten první den, nejslabší dnes, ale to je jiná značka testu, takže bych z toho neusuzovala, že čárka slábne. Já jsem též udělala 1 test, pak druhý den znova a čárka byla slabší. Tak jsem si nadávala, proč jsem ten druhý test dělala. No a pak jsem zkusila další den a bylo to stejné jako ten první den, za dva dny pak byla trošku silnější. A tím jsem s testy skončila, už jsem si počkala na krev.

Takže zkus test zítra nebo za dva dny, ideálně ten GS mamma test (ty fialové) a uvidíš. Pokud bude čárka aspoň trošku silnější, je to na dobré cestě, pokud by nebylo nic nebo by byl duch ještě slabší,… no raději myslet na tu první možnost. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
740
19.3.21 16:14

Testy jsou pozitivni, neresila bych silu carky, ja taky nemela ylozene dalnici a i jednou a vse dopadlo dobre

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
19.3.21 17:50

Ahoj, já když jsem měla při týdenním zpoždění slabé čárky, tak jsem se bála mimoděložního. Nakonec to bylo zamlklé. Já jsem teda taky špinila.
Přeji hodně štěstí ať to dopadne lépe :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat