Těhotenský test Pepino - citl. 20ui/ml

Anonymní
1.12.09 18:38

Těhotenský test Pepíno, citl.20ui/ml

Ahoj holky..
zajímalo by mě zda některá z Výs má zkušenost s tímhle testem , a jakou?? Dá se na něj spolehnout? A brát v potaz i hodně slaboučkou testovací čárku?
Díky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35462
1.12.09 18:46

hele ja mela u pepina snad nejhezci carky, hezci nez v mamatestu. kdyz jsem tehotna nebyla, nikdy jsem nemela ani stinecek. tak snad spolehlivy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.12.09 18:48

no ja mela ms dostat az dneska, a prootze se pokousime o druhe, a mam malinkate tuseni, tak jsem ho zkusia pred chvili .. neco tam je, patrné pouze pod urcitym uhlem… nevim no, zda to brat v potaz :-?

• Nahlásit
  • Citovat
35462
1.12.09 19:32

tak zase pozor, pod urcitym uhlem je to videt na kazdem (negat) testu - protoze tam jak je ten prouzek je trosku jiny odraz svetla. co ja se nazkoumala negativnich testu, vim o cem mluvim. ale moc ti preju, aby ti to vyslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15470
1.12.09 21:53

a nemělo by se to dělat spíše ráno? Co vím, tak kdykoliv během dne už to může vyjít falešně negativní, takže já bych to zkusila z první ranní moče a uvidí se. Buď to bude jasné ano nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9219
13.12.09 19:34

mě ten pepíno vyšel i odpoledne a spolehlivě.. dokud jsem těhotná nebyla,druhá čárka vidět nebyla a jak jsem byla těhotná,byla tam :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.7.11 10:12

Máte někdo zkušenost s testem Pepino, nevím přesně, kolikátý DPO jsem, ale dva dny po sobě mi tt Pepino ukazuje čárku, pokud je mokrý docela výraznou, po zaschnutí se změní v mini dušíka? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
16908
19.7.11 10:51
Anonymní píše:
Máte někdo zkušenost s testem Pepino, nevím přesně, kolikátý DPO jsem, ale dva dny po sobě mi tt Pepino ukazuje čárku, pokud je mokrý docela výraznou, po zaschnutí se změní v mini dušíka? Díky

mám zkušenost s různými testy a většinou když je test mokrý je čárka hodně výrazná a pak zeslábne :wink: hoď jsem fotečku a já ti povím jestli je to pozitivní nebo ne :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.14 09:19

Tak dneska jsem 37 DC (cyklus mám 30-35 dní) - včera jsem si dělala mama test a bílo..dnes jsem udělala Pepina a je tam slabá..ale po tom co tu čtu je to stejně půl na půl..koukám že někomu ukazuje pozitivní falešný výsledek.. tak jsem zvědavá jak to bude u mě :think: Taky jsem brala 3 týdny gynex - je možné že ten posunul MS? Mám slaboučký čirý slizký výtok už asi 14 dní což normálně nemívám (jen v době ovulace) Nevím co si o tom myslet :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
6068
12.5.14 09:40

Ja bych koupila ten test gs amma test ten my vždy bud ukazal nebo neukázal, jinou značku bych nezkoušela.
pokud mama test neukazuje nic tak nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
12.5.14 09:44

Ja si delala pepino kdyz jsem nebyla tehotna tak snehobilo a kdyz jsem tehotna byla tak nejaky naznak tam byl, ale zkoumala jsem to u okna(spis sem tomu nemohla uverit:D ) a potom to jen sililo takze za me spolehlivej je dost:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.5.14 09:46

..po tom co tu čtu nemůžu věřit ani tomu co ukáže mama test..páč evidentně někomu ukázal že nic a pepino ulazal že ju a byli těhotné..ale taky to tu měli ženský naopak.. :think: je to prostě individuální.. :nevim: :think: takže asi počkám ještě do konce týdne jestli MS nedojde a když ne zkusim zas nějaký test.. a nebo doktora a vyvolávačku :idea: :|

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama