Těhotenský test po 11 dnech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 19:58
Těhotenský test po 11 dnech?

Ahoj, chci se zeptat. 30. Srpna jsem dobrala HA kterou jsem brala 8 let. Poté se normálně dostavila menstruace. A další platicko HA jsem brát nezačala. Protože jsme se rozhodli že vysadím a budeme se pokoušet o miminko. S přítelem jsem mela 6. den(12.9.) po skončeni menstruace nechraneny styk. Poté další dny asi 3× zas.(15, 16,21.9.). V posledních dnech mě pobolivaji záda v dolní části do toho ještě v podbřišku jako bych mela dostat menstruaci. Před dvěma dny jsem měla bílý hustý výtok. Dnes 23.9. Odpoledne jsem si zkoušela dělat test, ale vyšel negativni. Myslíte, že je ještě brzo, aby se to ukázalo? Menstruace by měla být za týden, ale nevím jak to bude jestliže jsem vysadila antikoncepci. Tak nespoleham na to ze to bude jako když jsem HA brala. :(

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6631 příspěvků 23.09.18 20:12

Testuj až v době ms

1mila2
Kecalka 381 příspěvků 23.09.18 20:15

Ano, myslim ze je brzy. 11dni po sexu, ktery asi nebyl ani v dobe ovulace je brzo na nejake zavery :roll:

Kriss Tina
Kelišová 5989 příspěvků 23.09.18 20:29

Je brzo, ani ne měsíc po vysazení HA můžeš mít prostě rozhozené hormony, testuj minimálně v době MS jinak to nemá smysl.

skorotehotna
Kecalka 326 příspěvků 24.09.18 08:32

Proč proste nepockas do menstruace. Myslíš ze ti to těhotenství uteče? A když nebudeš těhotná, to budeš takhle plasit každý měsíc?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >