Reklama

Těhotenský test po 11 dnech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 19:58
Těhotenský test po 11 dnech?

Ahoj, chci se zeptat. 30. Srpna jsem dobrala HA kterou jsem brala 8 let. Poté se normálně dostavila menstruace. A další platicko HA jsem brát nezačala. Protože jsme se rozhodli že vysadím a budeme se pokoušet o miminko. S přítelem jsem mela 6. den(12.9.) po skončeni menstruace nechraneny styk. Poté další dny asi 3× zas.(15, 16,21.9.). V posledních dnech mě pobolivaji záda v dolní části do toho ještě v podbřišku jako bych mela dostat menstruaci. Před dvěma dny jsem měla bílý hustý výtok. Dnes 23.9. Odpoledne jsem si zkoušela dělat test, ale vyšel negativni. Myslíte, že je ještě brzo, aby se to ukázalo? Menstruace by měla být za týden, ale nevím jak to bude jestliže jsem vysadila antikoncepci. Tak nespoleham na to ze to bude jako když jsem HA brala. :(

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 23.09.18 20:12

Testuj až v době ms

1mila2
Kecalka 315 příspěvků 23.09.18 20:15

Ano, myslim ze je brzy. 11dni po sexu, ktery asi nebyl ani v dobe ovulace je brzo na nejake zavery :roll:

Kriss Tina
Závislačka 4972 příspěvků 23.09.18 20:29

Je brzo, ani ne měsíc po vysazení HA můžeš mít prostě rozhozené hormony, testuj minimálně v době MS jinak to nemá smysl.

skorotehotna
Kecalka 185 příspěvků 2 inzeráty 24.09.18 08:32

Proč proste nepockas do menstruace. Myslíš ze ti to těhotenství uteče? A když nebudeš těhotná, to budeš takhle plasit každý měsíc?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >