Reklama

Těhotenský test den po styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 10:01
Těhotenský test po dni

Dobrý den. Můžu si udělat těhotenský test dnes, když jsme spali spolu včera? muze ukázat, zda v tom jsem nebo musím počkat dny?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

anonymnianonym
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 03.10.18 10:05

nejdříve ti něco může ukázat až po 8 dnech od ovulace.Ale to opravdu nejdříve.

Tableta
Závislačka 4015 příspěvků 03.10.18 10:05

Test si udělej, až ti bude meškat menstruace 8o

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 03.10.18 10:05

Udelat test - muzes. Ukazat, zda jsi v tom - muze. Ale musis byt tehotna minimalne dva tydny.

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 03.10.18 10:05

Musíš počkat do termínu menstruace. Test se dá dělat po min 10 dnech od styku, den určitě ne, protože v těle se ještě nic neděje.

Maria_37
Závislačka 3702 příspěvků 03.10.18 10:11
@Anonymní píše:
Dobrý den. Můžu si udělat těhotenský test dnes, když jsme spali spolu včera? muze ukázat, zda v tom jsem nebo musím počkat dny?

klidně si ten test udělej, at jsi v klidu :lol: :mavam:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2165 příspěvků 03.10.18 10:14
@Anonymní píše:
Dobrý den. Můžu si udělat těhotenský test dnes, když jsme spali spolu včera? muze ukázat, zda v tom jsem nebo musím počkat dny?

Klidne si ho udelej, ale pokud myslis, ze ukaze neco ze vcerejsiho sexu, to fakt ne ;) pockej nejlepe do MS a pokud nedojde, pak testuj ;)

ugluk
Hvězda diskuse 42631 příspěvků 03.10.18 10:14

No jasně, že můžeš - na test se může čůrat naprosto kdykoliv během cyklu, a to nejen ty, ale i partner, děti, kamarádky, kolegové, babičky a dědečkové. Ovšem těhotenství ukáže min. 10-14 dní od oplodnění, pokud k nějakému došlo.
Takže doporučuju:

1. koupit test
  2. v krabičce u něj bude návod
  3. ten přečíst
  4. řídit se instrukcemi v návodu

mamule42
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 03.10.18 10:16

Kolik ti je proboha,15 že je ptáš tak hloupě,ta spermie tam od včerejška ještě nestihla ani doputovat na místo.

ugluk
Hvězda diskuse 42631 příspěvků 03.10.18 10:21

I v 15 už by za sebou měla mít ve škole rok biologie se zaměřením na lidskou anatomii, ne?

Uživatel je onlineKriss Tina
Závislačka 4999 příspěvků 03.10.18 10:35
@Anonymní píše:

Zbytečné, počkej minimálně 10 dní, co bys jako dneska chtěla testovat? Takováhle nedočkavost se hned tak nevidí 8o

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 03.10.18 10:43
@Kriss Tina píše:
Zbytečné, počkej minimálně 10 dní, co bys jako dneska chtěla testovat? Takováhle nedočkavost se hned tak nevidí 8o

Ale vidí, už jsem četla i o těhotenských příznacích před ovulací :lol:

Závislačka 4999 příspěvků 03.10.18 10:45

@P4ja no většinou tu jsou takové co testují treba 2-3 dny přes MS ale den po styku to slyším prvně :mrgreen:

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 03.10.18 10:49

@Kriss Tina Jj, já právě četla i o tom, že je bolení před ovulací a den po, že by se tam „něco“ mohlo dít. Tak :nevim: . A ještě jsem byla za blbku, že jsem si dovolila napsat, že to, co pisatelka píše je naprostá kravina. A světe div se některé uživatelky ji v tom horlivě podporovaly. Jako nvm, ale mít příznaky před ovulací, to je fakt silné kafe.

Závislačka 4999 příspěvků 03.10.18 10:50

@P4ja tak to jsou příznaky k té ovulaci někdo ji na sobě cítí, ale určitě v té době nikdo nemůže cítit těhotenské příznaky :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >