Těhotenský test po menstruaci

Anonymní
30.8.19 16:41

Těhotenský test po menstruaci

Dobrý den, chtela bych se zeptat kdy je nejlepší udělat si tehotensky test. Když už mám po menstruaci, ale nevim jestli to byla menstruace, můžu test udělat kdykoliv nebo az po termínu další menstruace?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16716
30.8.19 17:05

Pokud bylo krvácení slabší nebo jiné než obvykle, můžeš udělat test hned…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
30.8.19 17:22

Test si muzes delat kdykoliv te napadne, v curani na papirek neni zadne omezeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
30.8.19 17:39

A ta menstruace přišla normálně v termínu? nebo přišla dříve? každopádně klidně si to můžeš udělat už teď, testy jsou většinou prokazatelné 14 dní od posledního pohlavního styku, případně 14 dní po ovulaci…nevím, proč bys měla čekat další měsíc :nevim: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 16:04

Dobrý den jsem 2dny po ms a je mi tak nějaké divně. před ms me boleli prsa ms normálně přišla ale byla dost silná nikdy jsem ji takovou neměla. úplně kusy ze me šli. styk máme často ale pochybuji že bych měla ms a byla tehu co myslíte

• Citovat
  • Nahlásit
5895
11.12.19 16:21
@Anonymní píše:
Dobrý den jsem 2dny po ms a je mi tak nějaké divně. před ms me boleli prsa ms normálně přišla ale byla dost silná nikdy jsem ji takovou neměla. úplně kusy ze me šli. styk máme často ale pochybuji že bych měla ms a byla tehu co myslíte

No tak slabá čárka tam je ale vzhledem k tomu silnému krvácení bych řekla že to byl asi potrat samovolný ale tak zkusila bych ještě třeba za dva dny test jak bude vypadat a pokud by tam už nic nebylo je to jasné pokud by čárka byla silnější tak by se vidělo co dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1099
11.12.19 16:22

Na testech žádná druhá čárka není a MS přišla normálně. :nevim: Těhotná zřejmě tedy nejste. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 16:34

@lovean taky si myslím s manželem že jsem potratila ale nejsem si jistá. Zkusím ještě t
Za pár dní a uvidíme. moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
5895
11.12.19 16:39
@Anonymní píše:
@lovean taky si myslím s manželem že jsem potratila ale nejsem si jistá. Zkusím ještě t
Za pár dní a uvidíme. moc děkuji

No zkusila bych určitě později ještě já sice na začátku těhotenství krvácela ale teda nebyli tam velké cucky měla jsem v děloze hematom a ten zlobil teď jsem ve 25 tydnu ale u tebe to spíš bohužel vypadá blbě no to co popisujes spíš vypadá na ten potrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13999
11.12.19 16:40

Test negativní, menstruace k tomu, takže ne těh. nejste

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 16:47

@lovean díky moc to je krása gratuluji.ale nevadí nesnažíme se úplně. takze zkusím ale ostatní nic nevidi a vy jo

• Citovat
  • Nahlásit
7651
11.12.19 16:51

Testy jsou negativní. Maximálně tam prosvítá ryska. Těhotná si nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5895
11.12.19 16:57
@Anonymní píše:
@lovean díky moc to je krása gratuluji.ale nevadí nesnažíme se úplně. takze zkusím ale ostatní nic nevidi a vy jo

Děkuji je to o to krásnější že po dvou klucích z bývalého vztahu čekám holčičku a já na první pohled taky nic neviděla ale pak jsem se dívala víc a slabá čárka tam je ale fakt slabá tak nevím každopádně držím palce ať to co nejdřív vyjde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 17:47

@lovean děkuji moc.dam vědět

• Citovat
  • Nahlásit
11471
11.12.19 17:51
@Anonymní píše:

Já tam také absolutně nic nevidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama