Těhotenský test po menstruaci, pozitivní nebo negativní?

Anonymní
9.9.20 11:01

Těhotenský test po menstruaci , pozitivní nebo negativní?

Ahoj holky, jak by jste vyhodnotily tento test dělaný z ranní moči? :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.9.20 11:19

Vidím tam krásnou čárku :* jestli se snažíte o miminko tak bych ale testovala dál ale je hezky vidět :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
5255
9.9.20 11:37
@Anonymní píše:
Vidím tam krásnou čárku :* jestli se snažíte o miminko tak bych ale testovala dál ale je hezky vidět :srdce:

Odpovidas sama sobě? Trapný. Ale jinak jestli byla menstruace tak to bylo asi biochemicke.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
9.9.20 11:45
@JancaS84 píše:
Odpovidas sama sobě? Trapný. Ale jinak jestli byla menstruace tak to bylo asi biochemicke.
:lol: :lol: Jen se směju už
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Miskaliska090
9.9.20 11:50

Pokud byla menstruace silná tak by mohlo jít o falešný výsledek :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
68
9.9.20 11:51
@Anonymní píše:
Vidím tam krásnou čárku :* jestli se snažíte o miminko tak bych ale testovala dál ale je hezky vidět :srdce:

co z toho máš, když odpovídáš sama sobě?
nicméně tohle na pozitivní tt nevypadá ani tak… navíc co se objeví po 15 minutách není platné :kytka: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
9.9.20 11:54
@Anonymní píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no já nevím, mimino si s tebou tak hezky jak ty jen tak nepokeca :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
9.9.20 12:00
@JancaS84 píše:

Holt si občas potřebuje pokecat s někým, kdo jí rozumí :) (Chtěla jsem napsat s někým inteligentním, ale to si tady nejsem úplně jistá :think: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Miskaliska090
9.9.20 12:02

Slečny přestaňme řešit že si slečna musí napsat podporu sama :mrgreen:, ale řešme radši ty její testy které mi přijdou jako že by mohly být biochemické pokud menstruace proběhla :D

• Citovat
  • Nahlásit
131
9.9.20 12:08

Budu za blbce jo :mrgreen: ale jak se poznalo, že si slečna odpověděla sama 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Miskaliska090
9.9.20 12:10

@KatusinkaMala taky by mě to zajímalo já osobně se sama v tom nevyznám :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
5255
9.9.20 12:15

Protože má v logu tulipan. Kdyby ji odpověděl jiný anonym tak je v obrázku jiná kytka. Když bude ona reagovat tak tam bude mít vždy tulipan. Jedine pokud je v jedné diskuzi víc anonymní než je kytek tak až pak můžou mít 2 anonymy stejnou kytku, což není tento případ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 12:25

Já osobně tady nebudu řešit jestli jste odpověděla sama sobě nebo ne, protože tohle řešit je zbytečné. A mám na to vysokou inteligenci. Podle fotek vypadá test pozitivně pokud je tedy opravdu z ranní moči. Pokud byla menstruace slabá bylo by i možné a pravděpodobné určit těhotenství, pokud byla menstruace silná můžeme to vzít jako biochemický výsledek. :andel: Ale určitě se obědnejte ke gynekologovi na prohlídku ten vám řekne víc ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 12:30
@Anonymní píše:
Já osobně tady nebudu řešit jestli jste odpověděla sama sobě nebo ne, protože tohle řešit je zbytečné. A mám na to vysokou inteligenci. Podle fotek vypadá test pozitivně pokud je tedy opravdu z ranní moči. Pokud byla menstruace slabá bylo by i možné a pravděpodobné určit těhotenství, pokud byla menstruace silná můžeme to vzít jako biochemický výsledek. :andel: Ale určitě se obědnejte ke gynekologovi na prohlídku ten vám řekne víc ;)
Asi tak nějak řešit blbosti o které se v této diskuzi nejedná. Řešme testy. Jelikož je čárka hodně viditelná tak bych i řekla že těhotná jsi, a pokud se snažíš o miminko tak držím pestičky :)
  • Citovat
  • Nahlásit
131
9.9.20 12:30

@JancaS84 děkuju :kytka: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie