Těhotenský test pozitivní, ale krev negativní

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  28.03.18 15:44
Těhotenský test pozitivni ale krev negativní

Ahoj prosím o radu těhotenské testy mám pozitivni, jsem 19 dni po ovulaci zašla jsem si na gyndu na utz nic nebylo vidět vzal krev, a podle krve je to negativní takže nechápu :nevim: :nevim: letěla jsem do lékárny pro testy a je zase pozitivni posílám foto děkuji za rady

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Romanetka.s
Stálice 70 příspěvků 28.03.18 15:57

Ahoj, muze to byt třeba i cysta…

Showme_a
Kecalka 268 příspěvků 28.03.18 16:00
@Anonymní píše:
Ahoj prosím o radu těhotenské testy mám pozitivni, jsem 19 dni po ovulaci zašla jsem si na gyndu na utz nic nebylo vidět vzal krev, a podle krve je to negativní takže nechápu :nevim: :nevim: letěla jsem do lékárny pro testy a je zase pozitivni posílám foto děkuji za rady

Mela jsem to same a bylo to biochemicke tehu. Na krev rekli negativni do telefonu ale potom na kontrole potvrdili ze tam neco bylo ale pod normu takze pro ne negativni…

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 28.03.18 16:01

Dělají to cysty, biochemická těhotenství, falešně pozitivní test jsem také viděla, doktor říkal, že je to dosti běžný jev, stačí si udělat jiný. Nebo může jít o mimoděložní těhotenství :nevim:

JájinkazLB
Nováček 5 příspěvků 28.03.18 16:05

Kdyby to bylo mimoděložní, tak má krev pozitivní.

Anonymní  28.03.18 16:09
@Romanetka.s pí­še:
Ahoj, muze to byt třeba i cysta…

Těhotenský test ukazuje pouze těhotenství, nic jiného. Cystu určitě ne, ta HCG hormon neprodukuje.

Anonymní  28.03.18 16:11
@Anonymní píše:
Ahoj prosím o radu těhotenské testy mám pozitivni, jsem 19 dni po ovulaci zašla jsem si na gyndu na utz nic nebylo vidět vzal krev, a podle krve je to negativní takže nechápu :nevim: :nevim: letěla jsem do lékárny pro testy a je zase pozitivni posílám foto děkuji za rady

Pokud je krev negativní 19 DPO, tak bohužel nic. Krevní test je vždy spolehlivější, než test z moci.

Anonymní  28.03.18 16:11

No ale testy mi sílí je to divné

Anonymní  28.03.18 16:14
@Anonymní píše:
No ale testy mi sílí je to divné

Maximálně zkusit ještě jednou na krev, buď k doktorovi nebo jako samosplatce. Mohli splést výsledky.
Těhotenský test může detekovat i určitá nádorová onemocnění pohl. orgánů, které produkují HCG.

Lianys
Kecalka 265 příspěvků 28.03.18 16:32

Jdi na krev jako samoplátce ať vidíš výsledky - konkrétní číslo. Některé laboratoře berou za negativní snad i 50 jednotek :roll:

Anonymní  28.03.18 16:45
@Lianys píše:
Jdi na krev jako samoplátce ať vidíš výsledky - konkrétní číslo. Některé laboratoře berou za negativní snad i 50 jednotek :roll:

Laboratoře mají neg. jednotku max 20, ale oficiálně se bere odchylka 0-5 negativní, tak je to u nás. Pokud je HCG 19 DPO menší než těch 20 ( v nejhorším případě) tak bohužel nic, se obávám.

Uživatel je onlinezudina
Ukecaná baba ;) 1942 příspěvků 28.03.18 16:49

Je to hodne divne

Lianys
Kecalka 265 příspěvků 28.03.18 16:56
@Anonymní píše:
Laboratoře mají neg. jednotku max 20, ale oficiálně se bere odchylka 0-5 negativní, tak je to u nás. Pokud je HCG 19 DPO menší než těch 20 ( v nejhorším případě) tak bohužel nic, se obávám.

Ok. Mně to nepřipadá beznadějné tím, že jak vychází ty testy. Další věc je, nakolik je přesné určení DPO. Ono 19 DPO může byt klidně míň.

Lianys
Kecalka 265 příspěvků 28.03.18 17:05
@Anonymní píše:

Heleď a jak to je teda přesně? Dnes jsi 19 DPO? Kdy jsi byla na té krvi? Od kdy ti vychází testy? Jak jistě víš kdy byla ovulace?

Anonymní  28.03.18 17:07
@Lianys píše:
Ok. Mně to nepřipadá beznadějné tím, že jak vychází ty testy. Další věc je, nakolik je přesné určení DPO. Ono 19 DPO může byt klidně míň.

DPO může být min, ale na krevních testech to bohužel nic nemění. Z krve lze těhotenství poznat 10-12 dní od styku. Krev by byla negativní, pokud by to bylo těhotenství vzniklé před méně než 10 dny. Jeden z testu je prostě klamný. Tipla bych spíš ten z moci, jediná chyba krve může být špatně přečtený výsledek nebo zaměnění pacientky. Nic jiného.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama