Těhotenský test pozitivní či negativní

Anonymní
21.7.21 16:59

Těhotenský test pozitivní či negativní

Mohu poprosit o nějaké zkušenosti z těhotenským testem z drogerie Teta (sluníčko)
Dělala jsem si ho 4× dva dnes dva včera
1 vyšel negativní pak proužek slabí a poslední zřetelný
Vůbec se v tom nevyznám.
Budu moc ráda když mi napíšete jestli to vypadá dobře či špatně
Do menstruace my zbývá 11 dní.
Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9682
21.7.21 17:04

Testuj po vynechani menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
21.7.21 17:05

Na co ti je test 11 dní před MS?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2993
21.7.21 17:05

Na test je moc brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 17:10

Dobrý den, děkuji za jakoukoli radu či názor já se tu neptat na to jak je to brzo ale zdá vypadá že jsou kvalitní či ne z mého názoru kde vidět že čárka je zřetelná a přeci nemůžou být 4 testy vadné :D

• Citovat
  • Nahlásit
2345
21.7.21 17:13
@Anonymní píše:
Dobrý den, děkuji za jakoukoli radu či názor já se tu neptat na to jak je to brzo ale zdá vypadá že jsou kvalitní či ne z mého názoru kde vidět že čárka je zřetelná a přeci nemůžou být 4 testy vadné :D

Ptáš se jestli to vypadá dobře nebo špatně. Vypadá to jako pozitivní těhotenský test. Ale jestli přijde MS nebo ne ti tady nikdo neřekne. Takže ano, máš pozitivní test, ale chlapovi ani rodině bych těhotenství ještě neoznamovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9682
21.7.21 17:16

A jak dlouhý máš teda cyklus? Je možný, že byla ovulace brzo, ale stejně dokud ti nevynechá menstruace tak je na nějaký závěr brzo. Prostě počkej těch 11 dní a když nedorazi tak test zopakuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
416
21.7.21 17:28

Vypadá to pozitivně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2369
21.7.21 17:30

11 do MS je celkem dost… Takže se na to zbytečné neupinej a testuj až potom. Teď může být pozitivní, pak to může být biochemko… A ms ti normálně přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1275
21.7.21 17:30

S testem sluníčko mám dobré zkušenosti defakto to je ten samý test mamatest jen je pod jinou značkou… A když jsem těhotná nebyla tak se tam nic neukázalo
A ty dva testy to je vidět že jsou pozitivní jen 11 dní před menstruaci je opravdu brzo buď se zadarilo nebo to odejde s menstruaci jedině čekat a nebo zkusit za pár dní jestli čárka zesílí… Budu držet palečky aby to dopadlo dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 17:34

Ovulaci jsem tento měsíc už měla, měřím si každý den teplotu a pořád jí mám na 37 stupňů někdy i přes. Četla jsem že pokud jsi těhotná teplota je pořád stejná když máš dostat mestrulaci pomalu po ovulaci klesá. Žádné příznaky zatím nemám ale bolí mě pod přichem a občas píchání. :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
61
21.7.21 17:36

Ano, jsou pozitivni, gratuluji. Co se ti tu ostatni snazi rict je, ze testovani pred MS nema smysl, protoze velke procento tehotenstvi odejde spolecne s MS (i bez tveho vedomi). Vim, ze je tezke to vydrzet, ale co je 11 dni v porovnani s celou delkou tehotenstvi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1414
21.7.21 17:52

Vzhledem k tomu, že ti do menstruace zbývá 11 dní, tak to neznamená vůbec nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 18:44

Testovat 11 dnů před MS je ještě brzy, testy jsou pozitivní, já to ale takto měla 3× - byla jsem hodně nedočkavá, testovala klidně týden před MS, těšila se z pozitivních testů, no a pak přišla MS a z těhotenství nic :? kdybych počkala na MS, tak bych ani nevěděla, že jsem byla těhotná - tyto dvě zklamání mě naučily, že nemá cenu testovat před MS ;)

• Citovat
  • Nahlásit
včera v 17:49

Test

Dobrý den, prosím o radu nejsem si moc jistá jestli je test pozitivní nebo negativní :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat