Těhotensky test pozitivní i negativní ?

Anonymní
26.3.21 09:31

Těhotenský test pozitivní i negativní ?

Ahoj holky, mám dotaz..vidíte také ducha? Jsme zmatená dnes ráno tento test a když jsem si dělala po půl hodině znovu pro kontrolu tak už byl negativní :(..testovala jsem mama testem 10…dnes 14 DPO

Vzorek moči nebyl stejný ale mezi testováním jsem nepila. Díky moc za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4276
26.3.21 09:37

Vidím spíš to, že test je vadný. Zkus jinou značku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3971
26.3.21 09:38

Vadny test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
26.3.21 09:52

Zkus jiný test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20971
26.3.21 10:07

Zkus jiný test, ale až zítra - budeš moudřejší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
26.3.21 10:18

Mě také vyšel tento „duch“ na úplném začátku těhotenství, takže bych řekla, že ano. :) Má se to testovat hned v první ranní moči, tak je možné, že napodruhé už se to neukázalo.
HCG je na samém počátku opravdu slabé, proto je možné, že nevyskočila plná čárka. :D
Vyzkoušela bych to hned zítra po ránu znovu. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1325
26.3.21 10:21

No já nevím, ale je možné že v té první moči bylo víc hormonu, než až v té další.
Každopádně něco tam vidět je, ale taky bych doporučila si třeba pozítří udělat další test a uvidíš. Nemá smysl testovat několikrát za den. Jednou ráno ob den stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.3.21 10:28

Díky moc za odpovědi holky :-) zítra/ pozítří zkusím znovu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
26.3.21 10:32

Nebo pokud jsi na těhotenství přišla z důvodu nedostavení se menstruace, tak zkus těhotenský test Clearblue, je hodně přesný a popřípadě ukáže i v jakém tt jsi :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.3.21 11:15

@VeeVeee Jj díky za info koupím :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
27.3.21 11:18

Ahoj holky…
Když jsem delala test 10. den po KET vyšel pozitivní, ve čtvrtek jsem byla na krvi a Hcg bylo 117 což není žádná sláva ale je tam. Měla jsem z toho radost, dělala jsem si test pak 12.den ten byl z DM jiný než první test a slabý duch… Dnes 14.den jsem dělala stejný test a skoro nic 8o
V pondělí mám jít zase na krev a to bude asi rozhodující.. Vím že rozdílnost testů má vliv na sílu čárek, citlivost byla stejná 10.
Takže zase panika a nejradši bych si nafackovala že myslím na nejhorší :zed: :zed:
Na třetí revizi dělohy už fakt nechci..
Nemá někdo zkušenost? Děkuji..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
27.3.21 11:26
@Xena86 píše:
Ahoj holky…
Když jsem delala test 10. den po KET vyšel pozitivní, ve čtvrtek jsem byla na krvi a Hcg bylo 117 což není žádná sláva ale je tam. Měla jsem z toho radost, dělala jsem si test pak 12.den ten byl z DM jiný než první test a slabý duch… Dnes 14.den jsem dělala stejný test a skoro nic 8o
V pondělí mám jít zase na krev a to bude asi rozhodující.. Vím že rozdílnost testů má vliv na sílu čárek, citlivost byla stejná 10.
Takže zase panika a nejradši bych si nafackovala že myslím na nejhorší :zed: :zed:
Na třetí revizi dělohy už fakt nechci..
Nemá někdo zkušenost? Děkuji..

Ahoj, hlavně se první zkus uklidnit :srdce: vím, že se to lehko řekne, ale ten stres není dobrý pro tebe, ani miminko :( určitě to bude v pondělí v pořádku, věř tomu, že bude :* moc držím palečky :hug:
A pokud se ti to do pondělka zdá ještě dlouhé, zkus koupit nějaký dražší, přesnější test, třeba jak jsem výš zmiňovala ten Clearblue :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
27.3.21 11:49

@VeeVeee moc děkuji za slova útěchy a povzbuzení. Snažím si opakovat dokola to, že čekám zdravé miminko které porodím a to mě trochu uklidňuje. Na druhou stranu mám chuť nakopnout káru a jet do lékárny pro testy ma zítra ráno ať mám jasněji. Vím že výsledek tím neovlivním ale hlava mi nebude tak šrotovat :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
27.3.21 12:07
@Xena86 píše:
@VeeVeee moc děkuji za slova útěchy a povzbuzení. Snažím si opakovat dokola to, že čekám zdravé miminko které porodím a to mě trochu uklidňuje. Na druhou stranu mám chuť nakopnout káru a jet do lékárny pro testy ma zítra ráno ať mám jasněji. Vím že výsledek tím neovlivním ale hlava mi nebude tak šrotovat :oops:

Nemáš vůbec zač :hug: pokud to tak cítíš, tak bych ho určitě na zítra koupila :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 09:03

Dobrý den chtěla by se zeptat moje kamarádka si udělala test a visly oba dva pozitivně žádný duchu to nebil byly viditelné obě dvě čárky jenže na druhý den dostala menstruaci chtěla by se zeptat mohla by být těhotná stásne se oto snažila aby měly mimi tak co misljze

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat