Těhotenský test pozitivní, krev před týdnem negativní

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
17.1.22 13:52

Těhotenský test pozitivní, krev před týdnem negativní

Ahoj holky, prosím vaše zkušenosti. Mám hoodně nepravidelnou ms, tento měsíc jsem 43dc, před týdnem mi vyšla fakt slaboučká čárka na testu, hned jsem letěla k dr. a ta mi udělala test z krve a hcg negativní. Druhý den jsem začala špinit, maličko, jako když mi začínala ms, špinila jsem 3 dny a teď zase nic. Udělala jsem si clearblue a tam + a 2-3 týdny, udělala jsem si proužkovej a taky pozit. A odpoledne. Na gyndu jdu až ve čtvrtek tj. za 3 dny! Do tý doby asi umřu. Bojím se, že to bude mimoděložní, když krev byla negativní? :nevim:
Přikládám testy, první je před týdnem, další ze dneška

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14771
17.1.22 14:20

Doktorka stejně nic neuvidí tak brzo. Zajdi si opakovaně na krev, jestli HCG stoupá jak má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
17.1.22 14:24

@JancaS84 sestra říkala, že mě znovu pošle na krev no, ale strašně se divila :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
17.1.22 14:26

Mimoděložního bych se nebála kvůli tomu že jsi měla nízké HCG…nejsem odborník, ale myslím že HCG stoupá i u něho…zřejmě to bylo jen brzy a teď to bude už vyšší…držím ti pěsti :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
17.1.22 14:34

@1V374 děkuji moc :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67431
17.1.22 14:37

U mimoděložního HCG je, ale roste pomalu a v děloze není něco vidět :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
17.1.22 14:42

@martina.se a nevíš kdy by už něco mělo být vidět? Nebo kdy doktor pozná, že je to mimo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
17.1.22 14:48

Proc jsi letela hned na gyndu? Nechapu proc jsi nesla nekde jako samoplatce, jestli jsou vsechny lovkyne duchu z emimina posobne hysterky, tak se divim, ze ti doktori tu krev na hcg jeste berou a neremcaji :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
17.1.22 14:55

@Nenitamduch letěla, protože mám problémy se štítnou žlázou a ten den jsem myslela, že mi vybuchne krk. Na endokrinologii chtějí vědět, jestli nejsem těhotná pomalu v půlce cyklu, takže jo, letěla jsem a byla hysterická, abych kdyžtak mohla dostat léky. Nicméně šla jsem si sem pro zkušenosti, ne pro rýpance

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
17.1.22 21:39

@Dana98
Ahoj,
já jsem na tom podobně, jak s příběhem, tak i se štítnou žlázou.
Minulý Čt 5+4 (váček nalezen/ nepravidelný tvar), v Pá HCG (dnes jsem si volala na výsledky a negativní) :nevim:. Dnes ráno dělaný test a byla tam dálnice..
Ve Čt jdu opět na UTZ.
Každopádně je to vždy buď a nebo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
17.1.22 23:27

@MacMum ahojky, no tak to máš opravdu podobné, ale říkám si, že by ty testy přeci nelhali, ještě kdyby to byl duch, ale takhle? 8) A ještě každý jiný.. no doufám, že u mě to špinění znamenalo třeba zahnízdění a teď by třeba mohlo být něco vidět a krev bude stoupat :D každopádně držím palce, pak dám vedět jak jsem dopadla :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
18.1.22 10:41

@Dana98
Já doufám, že to je jen mladší. Každopádně jsem připravena na vše.
Tobě držím pěsti a pak dej info :mavam:
Kdy jdeš na krev nebo k dr.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
18.1.22 10:47

@MacMum Taky si snažím nedělat si naděje, ale moc mi to nejde 😏 jdu ve čtvrtek k dr i na krev tak dám vědět 🙂 a ty jdeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
18.1.22 13:12

@Dana98
Chápu Tě! Tak to jdeme stejně :) Já jdu též ve Čt k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
18.1.22 13:14

@MacMum tak to je sranda 😅 tak uvidíme, držím palečky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu