Těhotenský test pozitivní - příznaky vůbec žádné - tak já nevím?

Anonymní
9.7.20 11:37

Těhotenský test pozitivní - příznaky vůbec žádné - tak já nevím?

Tak já nevím, asi bych to emimino neměla tolik číst, ale i když jsem měla zpoždění už 3.den, nechtělo se mi dělat TT, protože jsem si myslela, že bude rozhodně -, protože mi jakože NIC není.. A ejhle! Jsou tam //!
Je tu někdo, komu také vůbec nic nebylo?
Když tu pořád čtu o pálení žáhy, častém močení, nevolnosti, citlivém čichu, hustém bílém výtoku, zácpě, pocitech vědění „já jsem v tom“.. :nevim:
Mně prostě jen nepřišla menstruace. Nic mě nebolí, nic necítím.. A normálně si kvůli tomu teď připadám méně těhotná :roll: :)
Je tu prosím někdo, komu taky lautr nic nebylo a není..? Díky za uklidnění :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

79
9.7.20 11:41

Je to normalni v prvnim tehotenstvi zadne nevolnosti ani nic podobneho a u druheho tehotenstvi se nevolnosti objevili az v 7 tydnu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
9.7.20 11:50

Já jsem taky byla z // překvapená, protože prostě nic neobvyklého :D týden před očekávanou MS mi bylo divně jako před MS a asi při 2-3 dnech zpoždění to zmizelo. Teď je mi dobře a kdyby mi nechodili upozornění z emimino na diskuze, tak ani nevím, že jsem těhotná :D Možná mám lehce pevnější prsa, toť vše!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
797
9.7.20 11:56

Ja byla vzdycky tehotna, kdyz jsem byla naprosto bez priznaku, max jsem castej litala na zachod. Nejvetsi priznak bylo vynechani ms a pozitivni test. Nevolnosti prichazi az pozdeji a někomu skoro vubec, coz je docela stesti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
161
9.7.20 12:09

Já mám celý život problémy s močovým měchýřem, takže jsem nikdy neřešila, jak často na WC jdu, odmalička chodím hodněkrát za den :nevim: :lol: A ms jsem měla do 3. měsíce, na těhotenství jsem přišla pozdě, žádné příznaky jsem neměla celou dobu :D neznám chutě ani nevolnosti, jen kolem 30 tt mě začala večer pálit žáha, jinak nic. ;) problémy začaly až půl roku po narození dcery, když jí začaly růst první zuby, ale to je zas jiná pohádka. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
9.7.20 12:18

No ono u spousty žen ty příznaky začínají až kolem 6 tt, kdy se hladina HCG zvedne dostatečně na to, aby tělo z toho blbnulo a dávalo najevo, že je těhotné. 3 dny zpoždění, to hcg je v té době dost nízké… takže ani ty příznaky nemusí být přítomny. Já to také takto měla - do 5-6 tt nic, pak nástup únavy, tak trochu blivno (ale nikdy jsem nezvracela), bolavá prsa, lehce nafouknutá… s blížícím se 12 - 14 tt to zase ustupuje u většiny žen. N o ale u konce, to je občas paráda - to teprv může žáha potrápit, jak na ni tlačí děloha, to stejné noční močení… není oč stát, věřte mi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 12:20

To je uplně normální, já nemít zpožděnou menstruaci, tak mě těhotenství vůbec nenapadlo. Příznaky přišly až mnohem mnohem později. Ani nevolnosti jsem nikdy neměla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1124
9.7.20 12:22

Tak ony ty klasické nevsugerovane příznaky chodí dyl a ne s vynechanou MS :palec: tak určitě si nepřipadej mene těhotná a užívej dni, dokud ti nic není, muže to být za chvíli hodně divoká jízda :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4319
9.7.20 12:23

Kdybych neměla zpoždění tak bych taky nevěděla dlouho, že jsem těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779
9.7.20 12:33

Je to možné, já jsem taky žádné příznaky neměla. Prostě vynechala MS, šla jsem si koupit test a byly tam dvě čárky. Já jsem se cítila netěhotně celé těhotenství, cítila jsem se úplně stejně, jako obvykle, jen rostlo břicho. Vždycky mě pobaví, jak tady některé dámy tvrdí, že mají 3 dny po styku, začaly je bolet prsa a je jim na zvracení :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
9.7.20 12:46

Tak ona tady je hromada diskuzí, kdy ženská či přesně, že najednou chodí na wc asi 2× víc než běžně a že má citlivé bradavky, a to vše skvělých 5 dní po styku a už řeší, jestli to může být těhotenství :lol: Tohle je lepší varianta, testu bych věřila určitě víc než tělu. Já u obou těhotenství měla příznaky až tak v 6-7tt. Takže pokud je zpoždění 3 dny, test pozitivní, příznaky dost možná dorazí tak do 14 dnů. Nebo budeš mít štěstí a všechny nevolnosti, únavy a obtíže tě úplně minou (závist!!! :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
9.7.20 12:55

Mně nic nebylo až do asi 7tt, zrovna ten měsíc bych dala ruku do ohně za to, že těhotná nejsem a očekávala jsem MS, i mě naprosto normálně pobolívalo břicho. Pak teda bolely víc prsa a začalo nechutenství, který trvalo měsíc, načež zase v podstatě nic. Ještě v polovině těhotenství se mi stávalo, že jsem při klidovým režimu třeba na půl dne zapoměla, že jsem těhotná. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
318
9.7.20 13:24

Neboj to teprve přijde :mrgreen: Tomu že má někdo těhotenské příznaky pár dní po oplodnění nevěř. Poprvé jsem to zjistila taky až po 5 dnech zpoždění a podruhé až na kontrole u doktora :lol: ale je fakt že to jsem byla nějakou dobu dost nafouklá, říkala jsem si že jestli bude kontrola v pořádku tak začnu konečně pořádně cvičit abych to břicho shodila, zpětně to byl teda asi příznak :D jinak ty typické příznaky mi začali asi nějak od 7tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
9.7.20 15:16

Pozitivni těhotenský ten už po týdnu?

Dobrý den holky, chtěla bych se Vás zeptat. Před týdnem ve čtvrtek jsem měla svůj první sex.

Byl s ochranou, ale teď mám již 3 den opožděnou menstruaci. Nikdy jsem jí neměla nějak přesně, vždycky tak o 2-4 dny opožděnou + jsem byla od pátku nemocná, ale žádné léky jsem nebrala.. Ale ve stresu jsem extrémně už týden.

Včera jsem si dělala těhotenský test a byl úplně negativní, nebyl tam ani náznak. Myslíte si, že už to může ukázat po týdnu od oplodnění? Budu moc ráda za každé uklidnění. Je mi 17 a zatím opravdu miminko neplánuji :oops: Měli jste už takhle brzo nějaké příznaky těhotenství? Já na sobě žádné nepozoruji.. :( Moc vás prosím o nějaké uklidnění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
351
9.7.20 18:24

Já kdybych neměla zpoždění menstruace a neudělala si test, tak bych to nevěděla tak do 15 týdne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama