Těhotenský test pozitvní, krvácení, HCG 400

hdz
4
17.9.21 12:25

Těhotenský test pozitvní, krvácení, HCG 400

Ahoj všichni,

začnu asi od začátku, nedostala jsem v termínu pravidelnou MS, vzhledem k tomu, že nikdy nemám delší zpoždění než 3 dny rozhodla jsem se udělat těhotenský test, druhá čárka byla strašně slabá, tudíž jsem neřešila a že počkám. Následně po cca 5 dnech jsem si dělala další dva, které vyšly také pozitivní, trochu silněji, ale stále to nebyla úplně ostrá čárka. Objednala jsem se tedy k Dr. No než jsem stihla k Dr dojít začala jsem krvácet, udělala jsem test a byl hooodně slabounký, tudíž jsem volala na gyndu a tam mi řekli ať tedy přijdu akutně, přišla jsem udělali mi ultrazvuk a Dr mi řekl, že tam nic nevidí a jestli tam něco bylo odešlo to s krví, a že mám sliznici nízko, vzali mi krev, HCG mi vyšlo 400. Na druhý den mi volali, zda tedy nemohu znovu přijít na krev (takže ani Dr neví), mám jít v pondělí, dnes je v pátek a 30.09. na kontrolu.
No smířila jsem se s tím že jsem prodělala SP a neřešila to.
Ale poté co tedy již tedy 5 den krvácím, řekla jsem si, že nevadí, že se budeme snažit znovu. No dnes mi to nedalo a řekla jsem si, že když jsem prodělala SP musí přeci čárka slábnout, šla jsem si koupit test a k mému překvapení čárka zesílila. Tak teď již opravdu nevím co si mám myslet, ještě to čekání na tu krev a na kontrolu jsem nervózní a už v tom chci mít konečně jasno.
Chtěla jsem se tedy poradit, zda má někdo stejnou, či podobnou zkušenost a jak to dopadlo? Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1097
17.9.21 12:36

Já bych ti strašně přála aby se miminko udrželo ale podle mě už jenom protože 5. den krvácíš je ta pravděpodobnost hrozně nízká ale chápu že tím těhu testem ti naděje zesílila.
Nevím no, je možný i že máš jen hematom :think: to by to krvácení vysvětlovalo.
No každopádně ti budu držet palce! :srdce: dej vědět jak jsi dopadla!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25388
17.9.21 12:36

No musíš počkat na tu krev a ani pak nebudeš mít hned jasno, jak to celé dopadne. Jestli máš hcg 400, tak je jasné, že na testu bude silná čárka. Zároveň tak brzo nemůže být nic vidět na utz, takže prostě cekej do toho dalšího odběru a kontroly, krvácet můžeš a mít klidně prosperující těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2811
17.9.21 13:07

Čárka mi sílila i přes krvácení, ale stejně to nedopadlo. Dr. na UTZ jen konstatoval, že je tam vymeteno jako po MS, že kdyby mi nevyšly pozitivně krevní testy, že by ani nevěřil, že tam nějaké těhotenství předtím vůbec bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
hdz
4
17.9.21 13:14

@stín katedrál Já si myslím, že to dopadne tak stejně, akorát mi kamarádka furt dává brouka do hlavy, že co když jsem. No já si to už nemyslím. Akorát mě znejistěla ta silnější čárka. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10510
17.9.21 15:11

Mě carka silila pomalu, pak se pridalo krvácení a bylo z toho mimodelozni těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4448
17.9.21 15:24

Nepíšeš, kolik DPO jsi.
Já teda nechci strašit, ale mimoděložní mě taky napadlo.
hCG 400 na týden či více zpoždění není žádná hitparáda, slabé čárky a krvácení k tomu…
Každopádně teď to opravdu může být cokoliv a dopadnout to jakkoliv - hematom, biochemické, mimoděložní a dokonce to může být i prosperující těhotenství. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8594
17.9.21 20:49

Nezbývá nic jiného než čekat.. měla jsem teda vyšší HCG ale spinila a krvácela jsem do poloviny druhému trimestru.. dopadlo to dobře, narodilo se v pohodě, zdravé prdolen..také mě tu strašili mimoděložním a kde si co si..ani jedna z teorií se nepotvrdila..sama jsem mimoděložní prodělala a začala jsem krvácet až v den před samotnou operací..a ukázkově se mi HCG dvojilo jak mělo..takže..teď je to hop nebo trop..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
hdz
4
23.9.21 14:39

@karkarka A kolik si měla HCG? Já teď byla v nemocnici na utz nic nevidí, HCG pomalinku roste, straší mě mimoděložním, ale nic mi není. Krvácení se zastavilo po týdnu jako klasická MS. Sami doktoři si neví rady se mnou, protože nic nevidí ani ve vejcovodech, nic mi není nebolí mě břicho ani nekrvácím už, jen to HCG prostě.. Byla jsem přes noc v nemocnici, chtěli mi dělat revizi a pak laparoskopii, ale primářka to zatím zamítla, protože stále nic nevidí, takže mě pustili domů a zítra kontrola. Už jsem z toho na prášky. Je mi celkem jedno už že to nebude mimi, s tím jsem se již smířila, ale ta nejistota a furt krev a vyšetření už mě vysilují a drásají mi nervy… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
hdz
4
23.9.21 14:50

V pondělí jsem byla znovu na krvi a HCG se zvýšilo, řekli mi na gyndě, že mám jít na kontrolu do nemocnice pro vyloučení mimoděložního. Přišla jsem v úterý do nemocnice, kde mi řekli, že mě hospitalizují a udělají mi revizi, poté mi vezmou krev a popřípadě laparoskopie. To ale primářka zamítla s tím, že jsem ještě nerodila a sliznici mám nízko a nechcou se ve mě zbytečně hrabat, každopádně mě nechali přes noc v nemocnici. Ráno mi brali krev a znovu na utz. Z krve mi zjistili, že mi hcg stále stoupá a na utz nebylo nic vidět ani ve vejcovodech, primářka řekla, že nemůže jednoznačně říct, že je to mimoděložní, protože nekrvácím, nebolí mě břicho a ona nic nevidí. Takže mě propustili domů, s tím, že při bolestech a krvácení mám okamžitě přijít. Zítra mám jít opět na krev a na utz, žíly už mě neskutečně bolí z toho věčného odebírání krve a akorát mám nervy, protože stále nevím na čem jsem.
Teď bych již měla být 7tt, takže si myslím, že mimoděložní by mělo jít také vidět a furt nic.
No jsem zvědavá co se zase dozvím zítra a zda si mě tam opět nechají nebo ne.
Primářka řekla, že se může stát, že by ani při laparoskopii nic neviděli a zbytečně by mi ji dělali.
Takže jsem takový ten případ, kdy nemám žádné příznaky ničeho, ani těhu ani mimoděložního, pouze zvýšené HCG a nic na utz. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2811
23.9.21 15:25

Podobný průběh měla myslím @hihi22 a byla to snad mola. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu