Těhotenský test při nepravidelné MS

Anonymní
13.5.20 23:40

Tehotensky test pri nepravidelne MS

Ahoj holky. Mam takovy dotaz. V unoru 2019 jsem vysadila antikoncepci kvuli tromboze, do ted to nedostavam moc pravidelne. Beru utrogestan na srovnani. Zacali jsme se s pritelem snazit o miminko. Poradite mi, prosim, kdy testovat, kdyz nepoznam jestli mi meska MS nebo ne? Dekuji vsem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3311
13.5.20 23:46

Tak podstatné je, zda a kdy byla ovulace. Když nevíš a jen odhaduješ tak to má smysl vždy tak 14 dní po styku, když máš pocit, že si tak cca měla ovulaci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
13.5.20 23:47

Ahoj, zkusila bych tak dva tri tydny od styku. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.5.20 23:47

@Martha03 Dekuju:relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.5.20 23:48

@talaya Dobra dekuju moc :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.5.20 16:53

Ahoj chci se jenom zeptat kdy si mám udělat test když 30.4 jsem měla ovulaci a skončily jsem na to. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
3311
14.5.20 18:54
@Anonymní píše:
Ahoj chci se jenom zeptat kdy si mám udělat test když 30.4 jsem měla ovulaci a skončily jsem na to. Děkuji

Nejdříve 14 dní po styku, ideálně až když máš zpoždění ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.20 18:57
@Martha03 píše:
Nejdříve 14 dní po styku, ideálně až když máš zpoždění ms.

Ta měla přijít dneska právě

• Nahlásit
  • Citovat
3311
14.5.20 19:03
@Anonymní píše:
Ta měla přijít dneska právě

No tak si udělej test, dokud ms nepřijde nebo nebude pozitivní tt. Na co se ptáš? Opravdu se snažíte a ty ani nevíš jak si máš ověřit těhotenství nebo kdy udělat test? Vážně? Je tu na to snad málo diskuzí? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.20 19:42
@Martha03 píše:
No tak si udělej test, dokud ms nepřijde nebo nebude pozitivní tt. Na co se ptáš? Opravdu se snažíte a ty ani nevíš jak si máš ověřit těhotenství nebo kdy udělat test? Vážně? Je tu na to snad málo diskuzí? :roll:

Ja jsem si udělala je negativní mě jenom zajímá jestli nemám ještě počkat a udělat si později třeba ( minulý měsíc jsem byla tehotna a test furt negativní šla jsem k Dr a až on potvrdil těhotenství jenom že po 14 dnech to odešlo s MS) tak mě to jenom zajímá nic víc :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
3311
14.5.20 21:32
@Anonymní píše:
Ja jsem si udělala je negativní mě jenom zajímá jestli nemám ještě počkat a udělat si později třeba ( minulý měsíc jsem byla tehotna a test furt negativní šla jsem k Dr a až on potvrdil těhotenství jenom že po 14 dnech to odešlo s MS) tak mě to jenom zajímá nic víc :wink:

Samozřejmě, jak jsem psala testovat ob dva dny dokud ms nepřijde nebo nebude pozitivní tt. Současně se nevylučuje ani gyn problém, pokud ms nepřijde. Test nemusí být pozitivní hned v první den zpoždění ms…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama