Těhotenský test - druhá čárka je vidět jen na světle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vercas123
Povídálka 11 příspěvků 10.11.18 21:22
Těhotenský test radu od zkušených

:zed: Ahoj holky jsem tu zas, já jsem psala že jsem dva měsíce po sobě měla měsíčky jen 3 dny.
Dnes večer jsem si znovu dělala TT a ta první čárka je jasně vidět samozřejmě ale ta druhá je vidět jen na světle a hodně slabě. Potkala se s tím už některá z vás?
Moc děkuji :) :zed:

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 7027 příspěvků 10.11.18 21:24

A kdy je termín MS?

Vercas123
Povídálka 11 příspěvků 10.11.18 21:43

@Kriss Tina až 4.12

Vercas123
Povídálka 11 příspěvků 10.11.18 21:50

@Kriss Tina teď jsem ji měla od 4.11 do 7.11
8.11 už vůbec nic

lolink
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 10.11.18 21:52

To bude jen ryska. Pockej a za par dnu znovu. Pokud to nebyla ryska, vybarvi se.

Kriss Tina
Kelišová 7027 příspěvků 10.11.18 21:54

Taky se přikláním k rysce. Hod sem foto kdyztak. Co máš za značku testu? A testovala jsi i před MS?

Petule030
Kelišová 5785 příspěvků 10.11.18 21:58
  1. Buď jsi nevědomky potratila a máš v sobě zbytkové hormony
  2. Jsi těhotná a krvácela jsi ze zvyku,některé ženy tak přijdou později na těhotenství :)
  3. Vadný test, který dělá falešně duchy

Rada je jediná. Testuj další dny a budeš moci porovnat, zda čárka sílí nebo mizí. Tohle se prostě uspěchat nedá a musíš vydržet několik dní. Dej vědět, jak to dopadlo ;)

Vercas123
Povídálka 11 příspěvků 10.11.18 23:42

@Petule030 děkuji moc :)
Určite dam vědět

Vercas123
Povídálka 11 příspěvků 10.11.18 23:45

@Kriss Tina Testovala jsem cca minulý měsíc ve stejnou dobu jako teď, tentokrát se mi to nezdálo a je mi divně zuby mně bolí pribiram v noci moc jim po ránu a večer je mi špatně tak jde to zkusila. Každopádně myslím že na fotce to vidět nebude pokusim se ráno a když to bude stejné tak kočkám pár dní. Ale určitě dám vědět :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >