Těhotenský test. Ryska nebo duch?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 06:43
Těhotenský test. Ryska nebo duch?

Dobře rano, děvčata vím, že už to tu bylo aspoň milionkrat, ale opravdu si nevím rady. Myslíte, že je to ryska nebo duch. Dnes jsem 29. DC a cykly mám pravidelný díky Utrogestanu 27.DC někdy 28. Příští měsíc mám jít na IVF, ale tenhle měsíc mi je fakt divné a bolí mě břicho jinak než když mám dostat MS.
Ps. Prosim anonym jsou tu příbuzní.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Makinka87
Stálice 56 příspěvků 14.08.19 06:50

Řekla bych, že hodně slabý duch, ale nechci dávat plané naděje. :think:

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 14.08.19 06:58

Ja vidim ducha :)

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1160 příspěvků 14.08.19 07:02

Zkus za dva dny, na levý fotce něco malinko vidím, na pravý už nic.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 07:56

No uvidím. Protože mi je divné.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 919 příspěvků 14.08.19 07:57

Vidím na obou, na levé ani nemusím rozklikávat fotku v mobilu

Uživatel je onlineKačus82
Kelišová 6988 příspěvků 14.08.19 08:07

Jj. Duch to je. Gratuluju a drzim palce

Natálie27
Závislačka 3377 příspěvků 14.08.19 08:08

Vidím moc pěkného ducha tak hodně štěstí aby jen silil a na ivf nemuselo dojít :)

a12
Hvězda diskuse 37991 příspěvků 14.08.19 08:30

Na ty prvni je videt čárka, ale ten test na druhy fotce je divnej..
Zkus třeba zitra novej test

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 08:49

Je to ten samý test vytocena 2×

a12
Hvězda diskuse 37991 příspěvků 14.08.19 08:57
@Anonymní píše:
Je to ten samý test vytocena 2×

Aha, na ty druhy je to naky rozpity.. Udelala bych zítra novej

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 10:53
Ahoj mám dotaz

:) ahoj nevím jestli patří sem ta otázka ale potřebuji se na něco zeptat.

Od 1.8. Do 4.8. Jsem měla MS jinak ji mívám 6dni teď jsem jí měla jen 3dny a ztoho dva dny špinění a pak nic. V den kdy jsem očekávala MS jsme měli z přítelem nechráněny sex, hned potom jsem dostala MS takže počítám stim že se to asi neoplodnilo ale dny předtím jsme si pozor nedávali vůbec, žádné HA neberu ani jiné prášky, test jsem si dělala ale byl negativni :( Myslíte že by to mohlo být z dřívějška a proto jsem měla tak krátkou MS? Protože MS mám pravidelnou a trvá pokaždé 6dni, teď my je tak 14dni pořád špatně prostě celkové divně, a už 3 dny se mi točí hlava takové zvláštní to je ikdyz ležím nebo sedim pořád jakoby se to semnou točilo. Děkuji za každou radu. :hug:

Uživatel je onlineKačus82
Kelišová 6988 příspěvků 14.08.19 11:08
@Anonymní píše: :) ahoj nevím jestli patří sem ta otázka ale potřebuji se na něco zeptat.Od 1.8. Do 4.8. Jsem měla MS jinak ji mívám 6dni teď jsem jí měla jen 3dny a ztoho dva dny špinění a pak nic. V den kdy jsem očekávala MS jsme měli z přítelem nechráněny sex, hned potom jsem dostala MS takže počítám stim že se to asi neoplodnilo ale dny předtím jsme si pozor nedávali vůbec, žádné HA neberu ani jiné prášky, test jsem si dělala ale byl negativni :( Myslíte že by to mohlo být z dřívějška a proto jsem měla tak krátkou MS? Protože MS mám pravidelnou a trvá pokaždé 6dni, teď my je tak 14dni pořád špatně prostě celkové divně, a už 3 dny se mi točí hlava takové zvláštní to je ikdyz ležím nebo sedim pořád jakoby se to semnou točilo. Děkuji za každou radu. :hug:

Ty jsi teda nekdo jiny nez Zakl.? Tak jestli jsi mela MS a negat. TT, tak s nejvetsi pravdepodobnosti tehotna nejsi, ne. Jinak me je taky blbě, krome teda tehotenstvi se ted prechodem bourek menil tlak, kdekdo je vyrizenej, boli ho hlava apod. Zkus tt za 2 tydny a jinak teda asi bud realistka. A neboj, ono to prijde.

Michaela02993
Závislačka 4519 příspěvků 14.08.19 11:12
@Anonymní píše: :) ahoj nevím jestli patří sem ta otázka ale potřebuji se na něco zeptat.Od 1.8. Do 4.8. Jsem měla MS jinak ji mívám 6dni teď jsem jí měla jen 3dny a ztoho dva dny špinění a pak nic. V den kdy jsem očekávala MS jsme měli z přítelem nechráněny sex, hned potom jsem dostala MS takže počítám stim že se to asi neoplodnilo ale dny předtím jsme si pozor nedávali vůbec, žádné HA neberu ani jiné prášky, test jsem si dělala ale byl negativni :( Myslíte že by to mohlo být z dřívějška a proto jsem měla tak krátkou MS? Protože MS mám pravidelnou a trvá pokaždé 6dni, teď my je tak 14dni pořád špatně prostě celkové divně, a už 3 dny se mi točí hlava takové zvláštní to je ikdyz ležím nebo sedim pořád jakoby se to semnou točilo. Děkuji za každou radu. :hug:

Nějak nechápu význam tvé otázky? To se ptáš jestli jsi těhotná nebo proč jsi měla tak krátkou MS nebo proč ti je špatně?
Tak to vezmu popořadě, test máš negativní a MS jsi měla takže na těhotenství bych to moc neviděla, proč jsi měla tak krátkou MS? Tělo není stroj a nemusí fungovat pořád stejně a občas se takové věci prostě stát můžou, a takhle zle ti může být i z toho vedra venku jak se mění tlak atd…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 09:51

Tak dneska v noci jsem skončila na pohotovosti, hrozne me zacal bolet podbřišku a spodek, ale úplně jinak než když to mám dostat. Zaver pichli mi na bolest něco a sla jsem. Na utz nic a moc negativní. Dnes jsem zkoušela znovu. Mám pořád halucinace? Zakladatelka

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama