Těhotenský test s duchem a špinění

Anonymní
4.8.20 19:57

Těhotenský test s duchem a špinění

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Tento měsíc jsme to poprve zkusili. Zítra mám dostat menstruaci. Ale již 2 dny mam malo špinění opravdu slabé. Těhotenský test jsem jiz zkoušela a bylo tam neco malinko videt, ale opravdu jen slabě. Myslíte, že je možné, ze jsem v tom? Kdy by se měl těhotenský test opravdu povest? A měla bych mit 100%jistotu? Jinak mam opravdu citliva prsa. Diky za názory :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4910
4.8.20 20:06

Zkus zítra ráno. Mě to v den kdy mela přijít MS už pěkně ukazal. Případně pak znovu za 2 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
4.8.20 20:18

Bojim se zklamání, ze tam nic nebude. Hlavně špinění nikdy nemám. Vždycky nastup menstruace je se vsi parádou, žádný naznaky. :D tal v tom vidim tu naději :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6991
4.8.20 21:03
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Tento měsíc jsme to poprve zkusili. Zítra mám dostat menstruaci. Ale již 2 dny mam malo špinění opravdu slabé. Těhotenský test jsem jiz zkoušela a bylo tam neco malinko videt, ale opravdu jen slabě. Myslíte, že je možné, ze jsem v tom? Kdy by se měl těhotenský test opravdu povest? A měla bych mit 100%jistotu? Jinak mam opravdu citliva prsa. Diky za názory :)

Zde je snad miliarda takových témat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama