Těhotenský test slábne - volat doktorce?

Anonymní
11.3.20 12:46

Těhotenský test slábne... Je to špatný a volat doktorce?

Ahojky, před vánoci jsem potratila v 6tt, které bylo poznat jen z krve ale těhu testy byli pozitivní. Teď jsem 16dpo a test snehobilo. 12dpo a 14dpo jsem měla duchy ale byli vidět, a dnes nic :(. Znamená to tedy, že přijde MS a zase se to nepovedlo? A mám to nechat být nebo to mám řešit s doktorkou? Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2072
11.3.20 12:49

Z vlastní zkušenosti to nech byt. Doktorka nic nezmůže. Jedna se o biochemicky těhotenství. Kdyby jsi netestovala, tak by jsi ani nic nezjistila. Jen by se Ti trochu opozdila MS.
Přeji hodně štěstí při dalším snažení. Určitě to příště vyjde :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
11.3.20 12:53

Ahoj, mam stejny nazor, nechat byt a zkusit znovu. Pokud se to ale opakuje, zacala bych uvazovat o testech na reprodukcni imunitu, popripade nejake krevni priciny - annexin, ruzne mutace a pod. Drzim palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.3.20 12:53

@Smarcie já to s MS mám právě složitý.. Mela jsem poslední MS 20.1 a ovu test vyšel pozitivní, až 22.2, takže jsem měla ovu v dobu, kdy jsem dávno měla mít MS, takže to bude zase dlouhé čekání a nevím, kdy mám MS v tomto případě očekávat :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.3.20 12:55

@Tajeka děkuji, v tomto případě už by to bylo podruhé a jsem z toho dost špatná.. Snažíme se o první a teď se akorát budu bát dalšího těhotenství.. Pořád si říkám, jestli nedělám něco špatně :(

• Nahlásit
  • Citovat
408
11.3.20 12:56

Asi nechápu, proč očuravate během jednoho cyklu tolik testů… Jako jestli jste víc a víc těhotná? To je přece kravina a akorát jste z toho v nervu. Prostě počkám, jestli se mi opozdi menzes a pak udělám jeden test. Vždyť tady tím stresovanim si nepomuzete v ničem. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.3.20 13:00

@LaEllaX jak jsem psala výše, ovulace přišla v dobu, kdy měla být dávno MS, takže nevím, kdy po ovu nejlépe testovat.. Všude píšou, že už 9dpo se může něco objevit, tak jsem dělala první 12dpo a také každý píše, ať dělám obden, jestli čárka sílí. No tak jsem akorát zjistila, že nesili a my se těšili, tak je těžké si to nevěřit, když už se to jednou stalo, tak jsem chtěla mít jistotu.

• Nahlásit
  • Citovat
13375
11.3.20 13:34

Těhotenský testy by měly být na příděl a až po absolvování psychotestů. Pokud to takhle blbě neseš, tak testuj až 14 dní po ovulaci. Dřív opravdu ne! Biochemický těhotenství je úplně normální, neřeší se. Je to způsob, jak se tělo zbavuje vadného embrya. Každá žena jich zažije za život několik a pokud není posedlá testováním, tak to ani neví. Já jich měla šest a přesto mám dvě děti. Hoď se do klidu, užívej si procesu plození a dej tomu čas. Tyhle dostihy a honba za testováním jsou úplně k ničemu. Jen si uženeš stresovou neplodnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.20 13:46

No já naopak si myslím, že je dobré vědět, že případné biochemko proběhlo. Kdyby se to opakovalo, tak se to může aspoň řešit. Příčiny můžou být i jinde než vadné embryo. Já měla 3× za sebou biochemické v rozpětí 4mesicu a na základě toho mi udělali testy. Nakonec se zjistilo, že mám sníženou funkci štítné žlázy a nasadili mi léky. Ten měsíc jsem znovu otěhotněla a už se zadařilo. Takže být zakladatelkou, tak si pro jistotu nějaké testy kdyžtak nechám udělat, kdyby se to ještě opakovalo. Držím palce, ale neboj, urco to brzo klapne :pray:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.3.20 14:14

@Andrejka13 moc děkuji, mě dr řekla, že se řeší po 3 potratech, proto budu ráda, když to budu vědět a mohli se dělat nějaké testy. Počkám týden a když nepřijde MS, tak zajdu k dr a snad to bude nějak řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
175
11.3.20 17:56

Je blbost to takhle skatulkovat - po trech potratech… proc? Proc az po trech? Testy vyzaduj a kdyby se dr cukala, zvol jinou. Takhle muzes ztratit roky a taky duveru v pohodove tehotenstvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.3.20 18:46

@Tajeka ano dr volím jinou, jsem objednaná 26.3 k jiné, tak to sní začnu řešit. Také pořád říkám proč. Proč, az po třech, když pak ztratím tolik měsíců, let, než se to opravdu povede :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.3.20 09:29

Ahoj, tak dnes jsem zkoušela znovu a slabá čárka, tak co to znamená? Bojím se mimodelozniho :(

• Nahlásit
  • Citovat
175
12.3.20 14:42

Tezko rict, ted uplne nevim, kolikaty den po ovu asi jsi…je to takovy pididusik… muzes zkusit krevni testy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.3.20 14:51

@Tajeka 17dpo ale včera právě z ranní moci jen ryska a dnes toto..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama