Těhotenský test týden po vynechané MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kat9
Povídálka 19 příspěvků 02.01.17 19:13
Těhotenský test týden po vynechané MS

Zdravím,

chtěla bych se vás na něco zeptat, potřebuji radu i kousek naděje. Stalo se vám některé, že jste si dělaly těhotenský test více jak týden po očekávaném příchodu MS, vyšel vám negativní, ale vy jste i přesto byly těhotné a zjistily to až později?
Děkuji předem za každou odpověď

Reakce:

lucynka25
Echt Kelišová 7643 příspěvků 1 inzerát 02.01.17 19:18

@kat9 Me ne, vždy (4×) jsem mela cca 2dny před ms // a to mam pravidelny cyklus

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 19:53

Pěkný večer,

chtěla bych poprosit o radu. Už 10 dní, jsem nedostala MS a těhotenský test je negativní. Máte někdo zkušnosti s tím, že by se těhotenství i v takovém případě potvrdilo jako pozitivní? Moc děkuji za odpovědi.

Danielka86
Nováček 2 příspěvky 05.01.17 13:58

Ahoj děvčata,

i já se přidávám k dotazu, jsem na tom podobně. O miminko se snažíme cca 3 měsíce, MS pravidelná 28-29 DC, nikdy nemeškala a teď najednou jo. Momentálně jsem 33DC, ale test negativní, dělaný dnes ráno. Jediné příznaky co mám je pobolívání v podbřišku, pocit pnutí a jakoby takové šimrání. Tak nevím, jestli to může být začínající těhotenství. Díky za odpovědi a krásný den :mavam:

Marky88
Kecalka 301 příspěvků 08.01.17 07:26

Ahoj holky, chci vám dodat kousek naděje. Mně krásné dvě čárky vylezly až dnes, 12 dní od vynechané menstruace. Zlom nastal osmý den, kdy vykoukl růžový duch, 10tý den už slaboučká čárka a dnes už krásná čárka, která vyběhla ihned. Tušila jsem, že se mi ovu posunula, dělala jsem si ovulační testy do 18tého dne cyklu a pak jsem to vzdala, protože stále nebyly pozitivní, ale už jsem nevěřila, že to bude těhu Takže je možný, že i u vás byla ovulace dýl a čárka vykoukne. Držím pěsti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >