Reklama

Těhotenský test - zkušenosti, duch?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 12:46
Těhotenský test - zkušenosti, duch?

Krásný den, chtěla jsem se zeptat, s přítelem se pokoušíme o miminko. Dělala jsem si test 14PO vyšel mi duch viz. Foto, mam jeden den zpoždění ale břicho a prsa boli jako bych to měla dostat. Myslíte že bych mohla byt těhotná? Má někdo taky takovou zkušenost? Moc děkuji za případné rady. :kytka:

Reklama

Reakce:

Mipetonka
Kecalka 200 příspěvků 21.08.18 12:52

Na druhé fotce vidím krásně druhou čárku. Já bych to brala jako pozitivní. ;)

Pidulka1991
Závislačka 2821 příspěvků 21.08.18 12:52

Zkus test za dva dny zda carka sily, ale junak je hezky videt :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 16:39

Děkuji Vám :*

Kacka52852
Nováček 6 příspěvků 27.08.18 18:09

Holky, vidíte tam neco? Nebo to vidim jen ja ? :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >