Těhotenský test, zmizela čárka po 45 minutách

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 02:02
Těhotenský test, zmizela čárka po 45 minutách

Ahojky, jsem tu nová. Už pul roku nemám MS. Naposledy byla 9.2. 2019 V července a začátek srpna jsme si s přítelem nedávali pozor. Dnes 13.8.2019 v jednu ráno jsem si dělala tt. Vyšel mi tam duch ale fakt slabý vyšel hned, furt jsem se chodila ujistovat zda tam je a asi po 45 minutách už se ztratil :(. Ráno si test budu dělat znovu, dělala jsem mamatest 10jednotek. Myslíte si že je to negativní? Předem děkuji za odpovědi přikládám test, nešlo to vůbec vyfotit ale viděla jsem to snad to vidíte

Reakce:
DeLonde
Povídálka 47 příspěvků 13.08.19 02:21

Já tam ducha vidím, ale jestli si neměla ms tak bych šupajdila k lekari, jestli se tam ta carka nemohla ukazat z jineho důvodu. 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 02:23
@DeLonde píše:
Já tam ducha vidím, ale jestli si neměla ms tak bych šupajdila k lekari, jestli se tam ta carka nemohla ukazat z jineho důvodu. 8o

Já byla právě v květnu u gyndare a ten mi řekl že po vysazení HA je to normální a že pokud nepřijde do konce 6. Měsíce vyvolá ji, já už tam pak nešla :)

bejbyn
Echt Kelišová 9955 příspěvků 13.08.19 05:23

Jak ten test uschne, tak ta čárka zesvětlá a není tak výrazná, ale neboj, je tam. Zkusila bych další test až zítra, hcg se zdvojnásobuje po 2-3 dnech, čárka by měla sílit.

Peta02
Kecalka 472 příspěvků 13.08.19 07:49

Není na všech testech napsáno ze výsledek po nějaké době už není relevantní? Přiznám se ze si to moc nepamatuju, ale měla jsem za to, ze po cca 10minutaxh už je jedno co ukazuje, dulezita je ta doba před.

llida
Kecalka 495 příspěvků 13.08.19 08:02

A precist navod k testu neumis? ten rika, ze mas odecitat po X minutach od namoceni, takze neres, ze po hodine je tam uplne neco jineho…

Kačus82
Echt Kelišová 7607 příspěvků 13.08.19 09:44

Po dlouhe dobe vidim v obdobne diskuzi ducha. Bezva. A co dnes rano, jak to dopadlo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 11:15
@Kačus82 píše:
Po dlouhe dobe vidim v obdobne diskuzi ducha. Bezva. A co dnes rano, jak to dopadlo?

Ráno nic, dělala jsem dva testy a ani jeden neukázal :(

Kačus82
Echt Kelišová 7607 příspěvků 13.08.19 11:26
@Anonymní píše:
Ráno nic, dělala jsem dva testy a ani jeden neukázal :(

To je blbý, ale jeste nezoufej. Cekej do zítra a zkus to znovu

Váš příspěvek
Reklama