Těhotensky vyšel s duchem a přišli měsíčky

Anonymní
27.4.20 14:08

Těhotensky vyšel s duchem a přišli měsíčky

Dobrý den, chtěla bych se zeptat před 3 dny jsem si udělala těhotensky test protože jsem měla 7 dní spoždění test mi vyšel s duchem. A dnes mi přišla menstruace na gyndu jsem objednaná až mi měsíčky odejdou. Chtěla bych se zeptat zda už některá měla s tím zkušenost? A zda vám pak doktor potvrdil že jste těhotná. Krásný den

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4164
27.4.20 14:10

No tehotna nebudes, proste to odešlo s menstruaci..nemas lovit duchy. Po týdenním zpoždění vy už byla normální čárka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5562
27.4.20 14:13

To na těhotenství bohužel moc nevypadá. Spíš to bylo biochemické…to se prostě stává. Těhotenství se založilo, ale z nějakého důvodu odešlo se zpožděnou MS…prostě to tak mělo být a příroda to tak zařídila…příště nelovit duchy :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8521
27.4.20 14:13
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat před 3 dny jsem si udělala těhotensky test protože jsem měla 7 dní spoždění test mi vyšel s duchem. A dnes mi přišla menstruace na gyndu jsem objednaná až mi měsíčky odejdou. Chtěla bych se zeptat zda už některá měla s tím zkušenost? A zda vám pak doktor potvrdil že jste těhotná. Krásný den

Ahojka, biochemicka gravidita.. tehotestvi potvrzene pouze z testu ale nez se stihlo kompletne uhnizdit tak odeslo s MS.. stave se to a je to bohuzel bezne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
27.4.20 14:15

Bohužel si též myslím, že to odešlo s měsíčky. Můžeš si zkusit udělat teď test a pokud bude sněhobílý, tak je to jasné… Před rokem jsem v den vynechání MS zkusila test a byl pozitivní (více než u tebe), bohužel třetí den potom dorazilo silné krvácení a samo to odešlo (ještě jsem si udělala test a nic tam nebylo). Nicméně za dva měsíce jsem otěhotněla a teď mám v postýlce skoro tříměsíčního špunta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10410
27.4.20 14:21

Biochemické tehotenstvi. A tento test rád dělá duchy i když žena těhotná neni. lepsi jsou ty papírkove.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11731
27.4.20 14:36

Adios embryos :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21522
27.4.20 15:12

Nejsi těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2821
27.4.20 15:18

Nebylo to prosperujici tehu, bohuzel :-(, stalo se mi x krat, vzdy, kdyz byl den po vynechani ms jen duch a ne jasna cara…,jestli ale stale neveris, udelej si test ted a pravdepodobne bude sneho bily, doktorka nic neuvidi, ale jestli uz se snazite dlouho, prober s ni moznost navstivit CAR

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
27.4.20 15:30

Je mi to lito. Taky se mi to 2× stalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24385
27.4.20 15:35

Stává se, těhotenství nejspíš nebylo prosperující a s ms odešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
28.4.20 09:16

Holky.. Jsem 14 den po injekci Ovitrelle tak jsem šla na těhu test.. První test mám tam ducha, nemohla jsem tomu uvěřit tak rozbalím druhej ponoří do té samé moči a ten je negativní.. Nebo aspoň já tam nic nevidím.. Setkala jste se s tím už někdo? Jo a je tak pro mou zajímavost jsem si dělala 7dní po injekci těhu test jestli mám ještě ovitrelle v těle a těhu test byl sněhově bílej 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat