Pěkný těhotenský župan

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vcielka
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 31.10.14 14:04
Těhotenský župan poradtě nějaký pěkný prosím

Máte prosím vyzkoušený nějaký pěkný a pohodlný těhotensky župan, pak teda i normálnemu užití? Termín mám začátek dubna tak ani nevím zda teplejší nebo spíše tenší. Registrovaná jsem v Motole. Mám doma takový ušmudlaný bíly a nevím co pod stromeček tak mně napadlo tohle.
Nebaví mně chodit a nakupovat :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.14 14:10
@Vcielka píše:
Máte prosím vyzkoušený nějaký pěkný a pohodlný těhotensky župan, pak teda i normálnemu užití? Termín mám začátek dubna tak ani nevím zda teplejší nebo spíše tenší. Registrovaná jsem v Motole. Mám doma takový ušmudlaný bíly a nevím co pod stromeček tak mně napadlo tohle.
Nebaví mně chodit a nakupovat :oops:

nö ja nemela zadnej tehotenskej ani u jednoho tehu :think: teda slysim poprvé, ze by tehotensky zupan nejaky existoval :nevim: si kup nejakej peknej normalni klidne o cislo vetsi a mas to :kytka: vzdyt v porodnici budes jen 3 dny tak na ne je to jedno ne? :kytka: a pak ho muzes nosit i na doma :pankac:

Ukulina
Extra třída :D 14698 příspěvků 31.10.14 14:11

Těhotenský župan? 8o Po porodu už nebudeš těhotná. :)
Stačí ti normální župan, spíš tenší, v porodnici je teplo.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30365 příspěvků 31.10.14 14:15

Já rodila v červnu a ted budu v listopadu..o těhu županu teda nevím..pokud ho chceš nech si koupit nějaký pěkný o číslo větší..pak to po porodu stáhneš páskem a mužeš využívat dál..já teda župan neměla do porodnice ani jednou..přijde mi zbytečný.

Verunecka289
Závislačka 3430 příspěvků 31.10.14 14:16

Já rodila v dubnu a župan jsem ani nevytáhla z tašky, teď mám termín zase v dubnu a župan si ani brát nebudu :mrgreen:

zrcadlo
Kelišová 7288 příspěvků 31.10.14 14:16

No, já měla župan v porodnici jen kvůli návštěvám, jinak je v porodnicích vytopeno na mimina a většinou nesnesitelné vedro. Župan určitě hodně dlouhý, abys když si v něm sedneš neměla pocit, že se dole rozevře a někdo uvidí jak jsi vycpaná porodnickýma vložkama. Právě kvůli pocitu té viditelné siluety jsem i přes to vedro na návštěvy měla tlustý dlouhý froté župan a byla jsem spokojená. Kupovala jsem před lety v Jysku.

Claire7
Závislačka 2591 příspěvků 31.10.14 14:17

Ja mela termin ke konci dubna. Koupila jsem si zupan v Tescu, po sleve :D. Do porodnice jsem ho sice nakonec nebrala, ale doma ho uziju, hlavne ted pres zimu.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30365 příspěvků 31.10.14 14:21

Pokud po tom vyloženě toužíš tak na duben je dobré už asi něco tenčího, třeba tady v kombinaci i s těhu košilí

Samamama
Kelišová 5483 příspěvků 31.10.14 14:27

Těhot. župan neznám, já v porodnici ocenila svůj saténový župan jednak proto, že zabral v tašce minimum místa, a jednak proto, že vůbec nehřál, bylo tam vedro na padnutí (aspoň teda pro mě) a je jedno, jestli je zima nebo léto. Brala jsem si ho stejně jen, když jsem šla na chodbu pro čaj apod., spíš kvůli ostatním než kvůli sobě, ale dokážu si představit, že pokud má někdo normální noční košili, ze které nekouká ani zadek, ani prsa, tak se dá být i úplně bez něj.

berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 31.10.14 14:41

Těhotenský župan? :lol: Každej o 3 čísla větší :mrgreen:
A na co ti v porodnici bude? Je tam vedro, já si v podstatě neuvědomuji, že bychom nějaká z nás vůbec nějaký v porodnici měly :think:

smurfka
Vesmírná mluvilka 30365 příspěvků 31.10.14 14:43
@berry4 píše:
Těhotenský župan? :lol: Každej o 3 čísla větší :mrgreen:
A na co ti v porodnici bude? Je tam vedro, já si v podstatě neuvědomuji, že bychom nějaká z nás vůbec nějaký v porodnici měly :think:

no pozor ono jsou zase porodnice kde třeba nesmí být návštěvy na pokojích, kde se jí venku mimo pokoj atd..tak tam možná..jinak já byla zalezlá na pokoji, jedla na pokoji, takže na chodbu jsem skoro nechodila..byl by mi nanic

berry4
Nadpozemská drbna 28366 příspěvků 31.10.14 14:47

@smurfka a taky dostáváš erární župany. Já ho dostala spolu i s košilemi, ovšem jak jsem psala - nevyužila jsem. I na chodbu jsme chodili bez ;)

smurfka
Vesmírná mluvilka 30365 příspěvků 31.10.14 14:49
@berry4 píše:
@smurfka a taky dostáváš erární župany. Já ho dostala spolu i s košilemi, ovšem jak jsem psala - nevyužila jsem. I na chodbu jsme chodili bez ;)

jo? no u nas se teda dávali jen košile :think: župan jsem nikde neviděla..ale jak říkám já nikam z pokoje nechodila, tak mi to bylo jedno.. :nevim:

Deninina
Závislačka 3956 příspěvků 31.10.14 14:53

Já taky župan vůbec nevytáhla a příště ho ani balit nebudu, zabíral mi zbytečně místo a pokud župan chceš, tak si kup normální, po porodu břicho dost splaskne a pak ti bude zbytečně doma strašit cirkusový stan :mrgreen:

ugluk
Hvězda diskuse 45283 příspěvků 31.10.14 14:56

U nas byly navstevy na chodbe (ne na chodbe pred pokojema, ale na chodbe pred oddelenim), zupan jsme teda nefasovali. Nocni kosile ano, ale byly teda takove, ze jsem si pres ne pri navstevach ten zupan hodit musela, i kdybych se mela uvarit :mrgreen: Ale po porodu mi stacil muj stary, tenky a dlouhy. Doma zupan temer nenosim a i kdybych nosila, na tech par mesicu bych se na to vykaslala a chodila treba v manzelove.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >